Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da hayata geçirdiği Altın Kuleler'de yaşam 3 ay sonra başlıyor.

Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da inşa ettiği Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam 3 ay sonra başlıyor. Toplamda 474 konuta ev sahipliği yapan proje, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi manzaralı daireleriyle dikkat çekiyor.

421 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Daire fiyatlarının 421 bin TL'den başladığı Sinpaş Altın Kuleler'de fiyatlar 2 milyon 957 bin 500 TL'ye kadar yükseliyor. Projede  peşin ödemelere ise yüzde 15 indirim firsatı sunuluyor

Altın Kuleler'de Home Office konsepti
Altınoran'ın merkezinde bulunan Altın kuleler  son dönemin yükselen trendi Home Office konseptiyle Ankara'yı tanıştırmak gibi bir özellik de taşıyor. Cumhuriyet'in kuruluşu ve 100. yıl hedeflerini simgelemek amacıyla 1923 ve 2023 isimlerini taşıyan kuleler Home Ofis konseptine yatırım yapmak isteyenler için de özel fırsatlar bulunuyor. Projede ev ve iş yaşamının konforu bir arada sunuluyor.

Sinpaş Altın Kuleler daire fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın...

Altınoran'da hayat başladı
Türkiye'de yılın 365 günü kayak yapma imkanı sunulan tek şehir içi kayak merkezi olan Snowland'a da ev sahipliği yapan Altınoran'da ise yaşam başladı. 100 bin ağacın dikiminin yapıldığı rekreasyon alanına sahip Altınoran, büyüleyici İmrahor Vadisi manzarası ile de dikkat çekiyor.

Altınoran’ın ayrıcalıklı bölümlerinden biri de Skywalk alanı... Bu alanın yanı sıra Sturbucks, Mado Cafe, Simitçi Dünyası, Snowland, 3M Migros, Sports International gibi tüm ihtiyaçların karşılanacağı alanlar sunan Agora AVM, Ankara’nın yeni cazibe merkezi haline gelmeye başladı.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Altın Kuleler