Sinpaş Altınoran fiyatları!

Sinpaş Altınoran Ankara'da yer almakta olup, Nisan ayı fiyatları ile satışlarına devam ediyor

Sinpaş Altınoran fiyatları!

21 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Sinpaş Altınoran Evleri Ankara Çankaya bölgesinde hayata geçirilmekte olup, 4 etap şeklinde tasarlanıyor. Sinpaş Altınoran projesi kapsamında 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 4+2, 5,5+1, 6,5+1 ve dubleks dairelere yer veriliyor.

Altınoran Kayak Vadisi’nin yapım çalışmaları başlamış olup, konut sahiplerine yaz-kış kayak imkanı sunuyor. 00 metre uzunluğu ve 50 metre genişliğiyle 1000 metrekarelik ana pisti ve yeni başlayanlar ya da eğitim almak isteyenler için tasarlanan başlangıç pisti, Altınoran kayak merkezinin özellikleri arasında yer alıyor. Seyir terasları, kayak odaları ve dinlenme odalarını da barındıran Kayak Evi’nin yanı sıra; Kayak Vadisinde, alt ve üst kotları birbirine bağlayan teleferik bulunuyor.

Sinpaş Altınoran projesi teslimleri Ağustos ayında başlayacak olup, 1 milyon 850 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan projede yer alan daireler 75 ile 344 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Ankara Altınoran satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, sauna, SPA, Türk hamamı, kreş, voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, kafe, fitness center ve restoran gibi imkanları sunuyor.

Sinpaş Altınoran fiyatları
2014 Nisan ayı güncellemelerine göre Sinpaş Altınoran fiyatları 243 bin 900 TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.

Altın Oran projesi nerede?
Sinpaş Altın Oran projesi Ankara Çankaya’da yer almakta olup adres bilgileri şöyledir: uran Güneş Bulvarı, Altınoran No:54 (MSB Lojmanları Arkası) 06550 Oran - Çankaya / Ankara

Altın Oran projesi iletişim bilgileri
Telefon: (0312) 490 10 72
Web adresi: www.sinpasaltinoran.com.tr

Sinpaş Altınoran projesi ile ilgili tüm detaylara www.emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Sinpaş Altınoran