Sinpaş Altınoran ilkleri barındıran bir proje

Sinpaş Altınoran projesini Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik anlattı

Sinpaş Altınoran projesi 1 milyon 850 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 4+2, 5,5+1, 6,5+1 ve dubleks dairelerin bulunduğu Sinpaş Altınoran projesindeki bu daire büyüklükleri 62 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor.

Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik gerçekleşen basın toplantısında Sinpaş Altınoran projesi ile ilgili sorularımızı cevapladı. Çelik "Altınoran projesi Türkiye'nin en büyük temalı projesi 1 milyon 800 metrekare büyüklüğünde dev bir alana kuruluyor. 2 bin 650 konut hayata geçiriliyor. Birçok ilki barındırıyor. Bunlardan biri kayak pisti. İngiliz teknolojisi ile hayata geçiren suni kayma pisti bu. Bu şekilde günde 365 gün kayak yapabilirsiniz. Eğitim alabileceğiniz bir eğitim pisti bulunuyor. Bunun yanında bir macera parkı, yine bir buz pateni alanı, alışveriş alanları, tenis kulübü, spor merkezi yer alıyor. Burası da Yüzyıl Meydanı oluyor. Home ofisler bulunuyor" dedi.

Yaklaşık 50-60 farklı tipte konutun yer aldığı Sinpaş Altınoran projesinin ödeme planı kapsamında Sinpaş'ın 40. Yılına özel bir kampanya bulunuyor. 80 aya kadar kredisiz ödeme seçeneği bulunan Sinpaş Altınoran projesi Sinpaş bünyesinde taksit yaparak konut sahibi olabiliyor.

Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik "Ankara'nın son 40-50 yılına baktığımızda en önemli bir lokasyonda yer alıyor. Herkesin gelip görmesini tavsiye ediyoruz" dedi. İlk satışa çıktığı dönemde 2 bin 200 konut satışı yapıldı ve ilk etapta yaşam başlayan Sinpaş Altınoran projesinin satışları devam ediyor.

Proje Bilgisi: Sinpaş Altınoran