Sinpaş Altınoran satılık daireler!

Sinpaş Altınoran satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuluyor

Sinpaş Altınoran satılık daireler!

Ankara’da konumlandırılan Sinpaş Altınoran projesi 4 etap şeklinde inşa ediliyor. 1 milyon 850 metrekare alan üzerinde yer alan Sinpaş Altınoran satılık daireler 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 4+2, 5,5+1, 6,5+1 ve dubleks şeklinde tasarlanıyor. Sinpaş Altınoran satılık daire büyüklükleri 62 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Altınoran satılık dairelerin teslim tarihi olarak da 2014 yılsonu veriliyor.

Sinpaş Altınoran satılık daire sahipleri birçok sosyal donatı imkanından faydalanabiliyor. Sinpaş Altınoran satılık dairelerin özellikleri çok dikkat çekiyor. Proje kapsamında yer alan ekolojik Pazar, yürüme yolları, çocuk vadisi, sazlık adası, göletler Sinpaş Altınoran’dan konut sahibi olmak isteyenlerin öncelik verdiği özellikler arasında yer alıyor. Sinpaş Altınoran satılık dairelerin özellikleri şöyle:

Yüzme havuzu, ekolojik pazar, su kıyısı yürüme yolları, su basamakları, biyolojik göletler, sazlık adası, yürüyüş parkurları, cafe restoranlar, buz pateni pisti, su kanalları, çocuk oyun alanları, çocuk vadisi, spor alanları, yüzme havuzu, fitness center, sauna, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, seyir terasları, kayak odaları ve dinlenme odalarını da barındıran Kayak Evi’nin yanı sıra; Kayak Vadisinde, alt ve üst kotları birbirine bağlayan teleferik.

Sinpaş Altınoran satılık daireler farklı tiplerde tasarlanıyor. Kule, Kent Rezidans, Göl Evleri, Turkuaz Evleri, Panorama Evleri, Vadi Konakları olarak inşa ediliyor. Sosyal donatılarıyla da konut sahiplerine eğlenceli ve sağlıklı yaşam vadeden Sinpaş Altınoran satılık daire fiyatları ve ödeme planları oldukça uygun bir şekilde sunuluyor.

Sinpaş Altınoran satılık daire fiyatları
Sinpaş Altınoran satılık daire fiyatları 263 bin 160 TL ile 1 milyon 71 bin 700 TL arasında değişiyor.

Sinpaş Altınoran ödeme planı
Sinpaş Altınoran satılık dairelerin ödemeleri içinde uygun seçenekler sunuluyor. Yüzde 10 peşin ödeme kabul eden Sinpaş Altınoran yüzde 10 ödemeyi 12 ay taksitle alıyor ve 14 ay sonra yapılacak ödeme planını konut sahibi olmak isteyenlerle beraber belirliyor.

Sinpaş Altınoran nerede?
Sinpaş Altın Oran projesi Ankara Çankaya’da yer almakta olup adres bilgileri şöyledir: uran Güneş Bulvarı, Altınoran No:54 (MSB Lojmanları Arkası) 06550 Oran - Çankaya / Ankara

Sinpaş Altınoran iletişim bilgileri
Telefon: (0312) 490 10 72
Web adresi: www.sinpasaltinoran.com.tr

 

Proje Bilgisi: Sinpaş Altınoran