Sinpaş Altınoran son durum!

Sinpaş Altınoran son durum detaylarını Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik anlattı

Sinpaş Altınoran son durum!

Sinpaş Altınoran projesi 1 milyon 850 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 4+2, 5,5+1, 6,5+1 ve dubleks dairelerin bulunduğu Sinpaş Altınoran projesindaki bu daire büyüklükleri 62 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Altınoran son durum detaylarına değinmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Sinpşa Altınoran satılık daire sahiplerine Skywalk, vadi manzaralı yüzme havuzu, cumhuriyet kulesi, yüzyıl meydanı, ekolojik pazar, avlular, gökyüzü köprüsü, yürüyüş parkurları, su kıyısı yürüme yolları, su kıyısı terasları, su basamakları, biyolojik göletler, adalar, yoga tepesi, yaşam korusu, sazlık adası, satrançlı meydanı, kıyı bahçesi, kayak pisti, buz pateni pisti, teleferik, macera vadisi, çocuk vadisi, piknik alanları, çay bahçeleri, kafeler, restoranlar gibi imkanlar sunuyor.

Toplamda 100 bin ağacın dikilmesi planlanan Sinpaş Altınoran projesinde 365 gün kayak yapılabilmeyi sağlayan bir pist bulunuyor. 640 bin metrekare reaksiyon alanına sahip olan Sinpaş Altınoran projesinde 2 bin 647 adet daire yer alıyor.

Sinpaş Altınoran

Sinpaş Altınoran son durum nedir?
2 bin 200 konutun satışları tamamlanmış olan Sinpaş Altınoran son durum bilgilerini gerçekleşen basın toplantısında Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik anlattı:
Altınoran, 40 yıllık birikimimizin, tasarımıyla, üretimiyle, çeşitliliğiyle, sunduğu sosyal imkanlarla ulaştığı yeni bir zirveyi temsil ediyor. Toplam 1 Milyon 850 bin m2'lik alana sahip. İçerisinde 640 bin m2'lik peyzaj alanı bulunmakta. Proje kapsamında rekreasyon alanımıza 100.000 ağaç dikerek Çankaya'ya yeni bir oksijen kaynağı da kazandırıyoruz. Altınoran projesinde toplam 2647 konut yer alıyor. Proje alanımız içerisinde yeni konseptlerle yeni yaşam alanları geliştirmeye devam edeceğiz. Sinpaş olarak sadece konut değil, şehre değer katan sosyal alanlar üretme felsefemizi de en üst seviyede sürdürüyoruz. Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi Altınoran, aynı zamanda en fazla sosyal donatıyı bünyesinde taşıyan proje olma özelliğine de sahip. Başka hiçbir projede, kordon boyu yürüyüş yollarını, kanalları, köprüleri, gölleri, alışveriş alanlarını, rekreasyon alanını, kayak merkezini, buz pateni pistini, teleferiği vb. bir arada göremezsiniz.

Ankaralılara yılın 4 mevsimi kayak yapabilecekleri bir Kayak Vadisi sunuyoruz. Profesyonel ve amatör pistleri, teleferiğiyle tüm Ankaralılara hizmet edecek. Skywalk ile tıpkı Grand Canyon'daki gibi gökyüzünde yürüme deneyiminin heyecanlı ve güvenli yolunu da Altınoran'da hayata geçireceğiz. Yüzyıl Meydanı, meydanı çevreleyen 2 home office kulesi, Agora AVM'si, yürüyüş yolları, köprüleri, kanalları ve gölet alanı ile Altınoran, Ankara'nın yeni bir merkezi, yeni bir ikonu olacak.

Sinpaş'ın güvenli ve nitelikli üretimle özdeşleşen adını, Ankara'nın beklenti ve ihtiyaçlarıyla bütünleştiriyoruz. Ayrıca proje alanımız içerisinde farklı konseptte yeni yaşam alanları geliştirmeye devam edeceğiz. Gelecek yıl da ivmemizi hiç kaybetmeden 2014'teki hızımızla devam etmeyi planlıyoruz. 2015 yılı ikinci çeyreği itibariyle Ankara Oran'da yeni projelerimizin lansmanları olacak. Muhtemelen sizler ile birlikte projelerimizin lansmanı için 2015'in ilk aylarında yine burada bir araya geleceğiz.

Proje Bilgisi: Sinpaş Altınoran