Sinpaş Aqua City Denizli görücüye çıkıyor

Sinpaş Yapı’nın, Denizli kent yaşamını “su” ile buluşturacak yeni konut projesi AquaCity Denizli görücüye çıkıyor.

Sinpaş Aqua City Denizli görücüye çıkıyor

Sinpaş Yapı; İstanbul, Ankara ve Gaziantep’ten sonra şimdi de.. Daha önce Kelebekia, Altınoran, Liva Turkuaz, Ottomare Suites, Antepia, Köyceğiz ve daha pek çok konut projesine imza atan Sinpaş Yapı, şimdi de Denizli’de AquaCity projesini hayata geçiriyor. Denizli kent yaşamını “su” ile buluşturacak ve yeni bir yaşam anlayışını Denizli’ye getirecek. Projede konut dışında ticari birimler de yer alacak. AquaCity Denizli projesinin basın lansmanı 17-18 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sinpaş Aqua City Denizli projesi, 275 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Ön talep aşamasında olan projenin, 2 bin konuttan oluşması hedefleniyor. Sinpaş AquaCity Denizli, Aqua Home & Gardens, Aqua Mansion, Aqua Beach, Aqua Towers & Aqua Mall bölümlerinden oluşuyor.

AquaCity Denizli projesi EGS Park içerisinde yer alıyor. İnşaat alanı 400 bin metrekare olan Sinpaş Aqua City Denizli kapsamında; çocuk oyun alanları, organik pazar, yeme içme alanları, alışveriş caddesi, sosyal aktivite alanları, yeşil alanlar ve otopark mevcut. 

Sinpaş AquaCity Denizli projesinde lansman öncesinde özel fırsatlar sunuluyor. Sinpaş Aqua City Denizli'nin içinde yer alacak alışveriş merkezi Metro Properties tarafından işletilecek. 

Sinpaş Aqua City Denizli İletişim

Web: http://aquacitydenizli.com/

http://sinpas.com.tr/

Telefon: 444 1974

Sinpaş AquaCity Denizli 

 

 

"Sinpaş Aqua City Denizli görücüye çıkıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Sinpaş Aqua City Denizli görücüye çıkıyor

Sinpaş Aqua City Denizli görücüye çıkıyor

Proje Bilgisi: Sinpaş Aqua City Denizli