Sinpaş AquaCity Denizli 183 bin 600 TL'den başlıyor

Sinpaş’ın Maldivler’den özel kum getireceği yeni projesi Aqua City Denizli’de metrekare satış fiyatı 2 bin 150 TL'den, daire fiyatları ise 183 bin 600 TL’den başlıyor

Sinpaş AquaCity Denizli 183 bin 600 TL'den başlıyor

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Aquacity Denizli’de, suyla iç içe bir yaşam yeniden yorumlanıyor. Toplamda bin 800 konut ve 25 bin metrekarelik Aqua Mall alışveriş merkezinden meydana gelen  Aqua City Denizli Projesi’ndeki kumsal ve plaj için Maldiv Adalarından özel olarak 4 gemi kum getiriliyor. 210 bin metrekarelik alan içerisinde inşa edilen Sinpaş AquaCity Denizli projesinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor. AquaTowers, AquaHomes&Gardens, AquaMansion, AquaCity adı verilen bu konseptlerde 1+1’den 4+1 e kadar farklı daire, yalı ve rezidans tipleri yer alıyor.

Sinpaş AquaCity Denizli ödeme planı
Sinpaş Holding’in 40. yılına özel olarak hazırlanan ödeme planı alternatifleri ile Sinpaş AquaCity Denizli projesinde sıfır peşinat ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş AquaCity Denizli fiyatları
Sinpaş AquaCity Denizli projesinde metrekare birim fiyatı minimum 2 bin 150 TL’den başlıyor ve 2 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor.  Sinpaş Denizli AquaCity projesinde yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. Sinpaş Aqua City projesinde satılık daire fiyatları ise 183 bin 600 TL ile 709 bin 100 TL arasında değişiyor. 

Sinpaş AquaCity Denizli teslim tarihi
İlk etap teslimlerinin Haziran 2017’de yapılması planlanan Aqua City Denizli projesinden sonra Sinpaş GYO tarafından farklı şehirlerde 6 milyar TL’lik yatırım bedeliyle toplam 10 yeni proje yapılması planlanıyor.

Sinpaş AquaCity Denizli özellikleri
Suyun huzurlu ve ferahlatıcı dünyasını yansıtan AquaBeach’de Denizlililer kumsal evleriyle tanışıyor. Maldivler bölgesinden gelen özel kumlarla oluşturulacak kumsal ve plaj burada yer alıyor. Kumsalın yanı sıra, palmiyeleri ve tropik ağaçlarıyla tam bir tropik havanın hakim olduğu AquaBeach’de, çocuklar için su kaydırakları ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Aqua Cine adlı bir Açıkhava sineması da var.

Sinpaş AquaCity Denizli  

Denizlililerin ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilen AquaMansion’da, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın ayrıcalığı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. Su kıyısında yürüyüş yollarına, seyir, kıyı teraslarına ve suyun ortasında iki adacığa yer verilen AquaMansion’da, koku bahçelerinden gelen mis gibi çiçek kokuları da evlerin içine kadar uzanıyor.

Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen sakinler plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler BeachCafe’nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup yorgunluğunu atabilecek. Kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, açıkhava sineması, dilediğiniz her vakit spor yapabileceğiniz AquaFitness Park, çim teraslarda hamak keyfi ve daha birçok sosyal olanak, AquaCity’deki hayatı renklendiriyor. AquaHomes&Gardens’da ise, göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. 
Projenin dördüncü yaşam konsepti olan AquaTowers’da Denizli’nin en yüksek ve en prestijli residence kuleleri yer alacak.

Proje alanı içerisinde, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall’un inşasına başlanmış durumda. AquaCity bünyesinde ayrı bir alışveriş caddesi geliştirilirken, İzmir yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mall” yaklaşımıyla tasarlanan 25 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi’nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma da imzalandı. AquaMall içerisindeki meydan, çevresindeki ticari üniteler ve yine burada inşa edilecek spor tesisi, sadece AquaCity sakinlerinin değil, tüm Denizlililerin yeni buluşma merkezi olacak.

Sinpaş AquaCity Denizli  

 

Proje adı: Sinpaş Aqua City Denizli
Firma: Sinpaş Yapı-Batı Ege Gayrimenkul
Arsa alanı: 210 bin 721 metrekare
İnşaat alanı: 319 bin 796 metrekare
Daire sayısı: 4 etapta 1800 daire
Daire büyüklükleri: 72-241 metrekare
Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1
Sinpaş Aqua City Denizli nerede: Eski EGS Park-Denizli
Sinpaş Aqua City Denizli fiyat: 183 bin 600-709 bin 100 TL arasında
Sinpaş Aqua City Denizli teslim tarihi: İlk etap Haziran 2017

Sinpaş Aqua City Denizli iletişim
444 1974
www.aquacitydenizli.com.tr