Sinpaş Aquacity Denizli’de yükseliyor

Sinpaş tarafından hayata geçirilen Ege Bölgesi'nin en büyük temalı konut projesi Aquacity Denizli'nin tüm detaylarını Batı Ege Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik anlattı

Sinpaş, İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Bursa’nın ardından şimdi de Ege’nin en büyük temalı projesi Aquacity ile Denizli’de.. Maldivler bölgesinden gelen kumla oluşturulan kumsalları ile dikkat çeken Aquacity Denizli’de, farklı konseptlere sahip konut etabları ve “street mall” konseptiyle geliştirilen bir alışveriş merkezi yer alıyor.

AquaCity Denizli’de tüm Sinpaş projelerinde olduğu gibi suyu ve yeşili ön plana çıkardıklarını belirten Batı Ege  Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, konutları 4 farklı yaşam seçeneğiyle tasarladıklarını belirtti.

Sinpaş’ın 40. Yılına özel kampanya başlattıklarını söyleyen Çelik,  lansman döneminde metrekare fiyatlarının 2150 ile 2400 TL aralığında olduğunu belirtti.

Çelik, Sinpaş’ın 40. Yılında, Sinpaş ve Grup firmalarının Ankara , İstanbul ve Denizli’de toplamda 10 yeni projenin lansmanını yapacağını da sözlerine ekledi.