Sinpaş AquaCity ile Denizli'de

Sinpaş Yapı yeni projesi AquaCity Denizli projesi ile şimdide Denizli’de. Proje Ege’nin temalı en büyük projesi olacak

Sinpaş AquaCity ile Denizli'de

Her projesinde yepyeni bir yaşam anlayışını hayata geçiren Sinpaş Yapı; İstanbul, Ankara ve Gaziantep’ten sonra şimdi gücünü ve tecrübesini Denizlililere sunmaya hazırlanıyor. Sinpaş Yapı’nın Denizli’nin konut sektöründe ilk olan projesi AquaCity, sadece Denizli’nin değil, Ege Bölgesi’nin temalı en büyük yaşam projesi olacak. Denizli kent yaşamını “su” ile buluşturacak ve yeni bir yaşam anlayışını Denizli’ye getirecek. AquaCity Denizli projesinin basın lansmanı 17-18 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Daha önce Kelebekia, Altınoran, Liva Turkuaz, Ottomare Suites, Antepia, Köyceğiz ve daha pek çok konut projesine imza atan Sinpaş Yapı, şimdi de Denizli’de AquaCity projesini hayata geçiriyor.

Sinpaş Aqua City Denizli projesi, 275 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Ön talep aşamasında olan projenin, 2 bin konuttan oluşması hedefleniyor. Sinpaş AquaCity Denizli, Aqua Home & Gardens, Aqua Mansion, Aqua Beach, Aqua Towers & Aqua Mall bölümlerinden oluşuyor.

İnşaat alanı 400 bin metrekare olan Sinpaş Aqua City Denizli kapsamında; çocuk oyun alanları, organik pazar, yeme içme alanları, alışveriş caddesi, sosyal aktivite alanları, yeşil alanlar ve otopark mevcut. 

Sinpaş AquaCity Denizli 

Sinpaş AquaCity Denizli projesinde lansman öncesinde özel fırsatlar sunuluyor. Sinpaş Aqua City Denizli'nin içinde yer alacak alışveriş merkezi Metro Properties tarafından işletilecek. 

Sinpaş Aqua City Denizli İletilşim

Web: http://aquacitydenizli.com/

http://sinpas.com.tr/

Telefon: 444 1974