Sinpaş Aydos Country

Ege Yakası, İncek Blue, İncek Green ve Karşıyaka Rezidans'ın ardından 5. projesi Sinpaş Aydos Country projesinde satışlara başlandı

Sinpaş Aydos Country

Sinpaş GYO, Ege Yakası, İncek Blue, İncek Green ve Karşıyaka Rezidans'ın ardından 5. projesi Aydos Country'nin tanıtımını yaptı. Aydos Country'de 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 914 daire yer alıyor. Farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Aydos Country'de daireler 231.500 lira ile 884.500 lira arasında satışa sunuluyor.

Aydos Country'nin tanıtım toplantısında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Aydos Country'nin inşa edileceği Sancaktepe bölgesinin İstanbul'un konut sektörü açısından en parlak bölgelerinden biri olduğunu söyledi. Gacemer, Çekmeköy-Sancaktepe arasındaki hattın son yıllarda yüksek değer kazandığını, Sinpaş projelerinde bu değerin daha da yukarıda olduğunu ifade etti. İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country'den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4.300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Aydos Country, 537 metre yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi'ne komşu. Tamamıyla çam ormanlarıyla kaplı yaklaşık 10 kilometrekarelik bir alana yayılan Aydos Tepesi, bulunduğu Sancaktepe bölgesini İstanbul'un kişi başına düşen en fazla yeşil alan haline getiriyor. Projeye hemen 50 metre mesafedeki Bilfen Koleji'yle birlikte, civardaki Bahçeşehir Koleji, Küçük Prens, Saint Joseph, SEV ve Alman Liseliler Vakfı kaliteli eğitim imkanı sunuyor.

 Sinpaş Aydos Country  iletişim
Adres: Aydos Country Tanıtım Ofisi Veysel Karani mahallesi, Gülhane caddesi no:7 Sancaktepe İstanbul
Tel: 444 1 440

"Sinpaş Aydos Country" Başlıklı Haberin Galerisi

Sinpaş Aydos Country

Sinpaş Aydos Country

Sinpaş Aydos Country

Sinpaş Aydos Country

Proje Bilgisi: Aydos Country