Sinpaş Aydos lansmana özel 276 bin TL!

Sinpaş Aydos yeni projesi olan Aydos Country lansmana özel 276 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Sinpaş Aydos lansmana özel 276 bin TL!

Sinpaş Aydos Sancaktepe’de yer alıyor. Sinpaş Sancaktepe yeni projesi olan Aydos Country 900 adet daireden meydana geliyor. Sinpaş Aydos satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa ediliyor. Sinpaş Aydos projesinin teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. Özellikleriyle dikkat çeken Sinpaş Sancaktepe yeni projesi lansman fiyatları yüzde 10 indirimli bir şekilde konut sahiplerine sunuluyor.

Aydos Ormanları’na komşu konumda inşa edilen Sinpaş Aydos 276 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Özel ödeme seçeneklerinin de yer aldığı Sinpaş Aydos Country projesi ile ilgili detaylı bilgiler satış ofisi tarafından veriliyor.

Sinpaş Aydos özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik yer alıyor. Bunların dışında dikkat çeken diğer özellikleri de kapalı otopark, orman manzaralı daireler, sauna, fitness, göl manzaralı daireler ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Sinpaş Aydos nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sinpaş Aydos Sancaktepe’de konumlandırılıyor.

Sinpaş Aydos Country adres bilgileri: Aydos Country Tanıtım Ofisi Veysel Karani mahallesi, Gülhane caddesi No:7 Sancaktepe İstanbul

Sinpaş Aydos iletişim bilgileri
Tel: 0216 498 71 30 - 444 1 440
Web: http://aydoscountry.com/