Sinpaş, Denizli’ye Maldivler’in kumsalını getiriyor

Sinpaş Yapı’nın AquaCity Denizli projesi, sadece Denizli’nin değil Ege Bölgesi’nin en büyük temalı yaşam projesi olarak yükseliyor. Proje için Maldivler'den özel 4 gemi kum getirilecek

Sinpaş, Denizli’ye Maldivler’in kumsalını getiriyor

İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’dan Gaziantep’e temalı yaşam projeleri geliştiren Sinpaş, şimdi de Ege’nin en büyük temalı projesi ile Denizli’de. Sinpaş Yapı, yeni projesi AquaCity’de su yaşamını Denizlililer için yeniden yorumluyor. Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkler barındıran projede, su ve yeşille iç içe farklı konseptlere sahip 4 ayrı konut etabı ve “street mall” konseptiyle geliştirilen geniş bir alışveriş merkezi yer alıyor. Maldivler bölgesinden gelen bembeyaz kumla oluşturulan kumsalları, yalı konseptiyle geliştirilen konutları, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve tüm manzaraya hakim, Denizli’nin en yüksek ve prestijli residence kuleleri Aqua Towers ile Denizli’nin yeni yaşam projesi AquaCity’de, suyun bambaşka halleri hayat buluyor.

Sinpaş’ın bu yıl 40’ıncı kuruluş yıldönümünü kutladığının altını çizen Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, “Denizli’deki bu ilk projemizle birlikte şehrimiz ve Ege Bölgesi için bir çok yeniliğe imza atmış olacağız. Sinpaş Grubu olarak uzun yıllardır bu sektörün liderliğini sürdürüyoruz.  40. yıl bizim için özel bir sene olduğu için yeni projelere ağırlık verdik. Bu yıl tüm grup şirketleri toplam 10 projede 9.000’in üzerinde konutu piyasaya veriyoruz. Bu 10 projenin toplam cirosu da 6 milyar lira seviyesinde” diye konuştu. Sinpaş Holding iştiraki Batı Ege  Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik de bu yıl 40. yaşını kutlayan Sinpaş Grubu’nun  40 yıllık deneyim ve birikimine dikkat çekerek şunları söyledi; “Sinpaş Grubu olarak sektörde 40 yıllık birikimimizle, edindiğimiz uzmanlık ve tecrübemizle, nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirme konusunda öncülüğü üstlendik. Markalı konut projelerinde Sinpaş adı, güvenirliği, liderliği ve yenilikçiliği temsil ediyor.   Bugüne kadar Bursa’dan Gaziantep’e, İstanbul’dan Ankara’ya pek çok ilimizde yer alan projelerimiz büyük beğeni topladı. Bu projelerde ailelerimize ayrıcalıklı bir ev yaşamıyla birlikte, kaliteli sosyal yaşam olanakları sunduk. İstanbul ve Ankara, bu tür projelerde genelde başı çekerken, biz Anadolu’yu da ihmal etmedik. Denizli’deki bu ilk projemiz olan AquaCity ile  birlikte, şehrimiz ve Ege bölgesi için birçok yeniliğe imza atacağız.

Sinpaş Aqua City Denizli 

Sinpaş, Denizli’ye su getiriyor
Köklü tarihi ve hızla büyüyen ekonomisiyle birlikte zengin doğa ve su kaynaklarına sahip Denizli’de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş’ın AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor.

AquaMall inşaatı başladı
Toplam 210 bin metrekarelik geniş bir proje alanına sahip AquaCity, içerisinde yer alacak, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall’un inşasına başlanmış durumda.

AquaCity bünyesinde ayrı bir alışveriş caddesi geliştirilirken, İzmir yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mall” yaklaşımıyla tasarlanan 25 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi’nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma da imzalandı.

Sinpaş’tan 40. Yıla özel kampanya
Sinpaş Holding’in 40. yılına özel olarak hazırlanan ödeme planı alternatifleri ile AquaCity projesinde sıfır peşinat ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş Aqua City Denizli özellikleri
Proje adı: Sinpaş Aqua City Denizli
Firma: Sinpaş Yapı-Batı Ege Gayrimenkul
Arsa alanı: 210 bin 721 metrekare
İnşaat alanı: 319 bin 796 metrekare
Daire sayısı: 4 etapta 1800 daire
Daire büyüklükleri: 72-241 metrekare
Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1
Sinpaş Aqua City Denizli nerede: Eski EGS Park-Denizli
Sinpaş Aqua City Denizli fiyat: 183 bin 600-709 bin 100 TL arasında
Sinpaş Aqua City Denizli teslim tarihi: İlk etap Haziran 2017 

Sinpaş Aqua City Denizli iletişim
444 1974
www.aquacitydenizli.com.tr

Sinpaş Aquacity Denizli Tanıtım Ofisi: İzmir Asfaltı üzeri 5. Km Adnan Menderes Bulvarı No:185 (Eski EGS Park) Denizli