Sinpaş Flatofis Kağıthane projesi!

Avrupa Yakası’nda yükselecek olan Sinpaş Flatofis Kağıthane projesi, A sınıfı yatay ofis konsepti ile tasarlanıyor

Sinpaş Flatofis Kağıthane projesi!

Sinpaş Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde hayata geçirilen Sinpaş Flatofis, yaklaşık 70 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Tamamı A sınıfı ofis katlarından meydana gelecek olan proje, bölgede yeni ve farklı bir çalışma alanı oluşturuyor.

2016 yılının son çeyreğinde teslimlerinin başlaması beklenen Sinpaş Flatofis Kağıthane, 8 katlı tek bloktan meydana geliyor. Güneş ışığından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlanan projede kat yükseklikleri 4 metre olarak tasarlanıyor.

8 metre aks aralığı bulunan Sinpaş Flatofis Kağıthane projesinde; 4 adet panoramik asansör, fiber optik altyapısı, kesintisiz hizmet veren CCTV, yüzde 100 jeneratör desteği, ısıtma-soğutma sistemi, hobi bahçesi, dinlenme terasları, yürüyüş parkuru ve 174 araç kapasiteli otopark alanı mevcut.

A sınfı ofis binası olan Sinpaş Flatofis Kağıthane’nin arsa büyüklüğü toplam 6 bin 289 metrekare, yeşil alanı 2 bin 930 metrekare ve toplam brüt alanı ise 21 bin 827 metrekare olarak belirleniyor. İki katı otopark alanına ayrılan projede keyifli molalar için teras ve dinlenme alanları özel dizayn ediliyor.

Cendere Vadisi üzerinde yer alan Sinpaş Flatofis Kağıthane; Tem otoyolu ile E-5 karayoluna yakın, çevre yoluna 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 19 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 19 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 kilometre, Marmaray durağına 8 kilometre, Kağıthane-Dolmabahçe Tüneli’ne 4 kilometre ve yeni yapılan metro durağına 100 metre mesafede.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Flatofis Kağıthane