Sinpaş Gökorman lansman avantajlarıyla satışta

Sinpaş GYO 18. projesi Gökorman'ı kamuoyuna tanıttı. 330 milyon TL yatırım bedeline sahip projede lansmana özel avantajlar sunulacak.

Sinpaş Gökorman lansman avantajlarıyla satışta

Sinpaş GYO, ülke genelinde hayata geçirdiği 18. projesi Gökorman'ın tanıtımını gerçekleştirdi. 330 milyon TL yatırım bedeline sahip Gökorman, lansmana özel ödeme avantajlarıla satışa sunulacak. Proje, Lansman dönemine özel yüzde 10 indirim avantajı ve yüzde  5 peşinat ile 60 aya varan vade seçeneği ile satışa sunuldu. Gökorman, Çekneköy-Ümraniye aksı üzerinde yer alıyor. 

Sinpaş GYO Gökorman projesi

Çekmeköy Orman manzarasına sahip dairelerden oluşacak Gökorman, dikey orman niteliğine sahip bir proje olarak dikkat çekiyor. Dikey konspette inşa edilen projenin yüksek katlarında dahi ağaçlara dokunabilme şansı tanınacak. 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip Gökorman'da yer alan dairelerin yüzde 70'i 100 metrekarenin üzerinde genişliğe sahip olacak. Ataşehir'e arabayla 10 dakikalık mesafede bulunan proje metro istasyonuna 4, 3. Köprü ve TEM'e ise birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Çok amaçlı spor merkezleri, yürüyüş yolları ve kapalı havuz imkanları gibi sosyal tesislere sahip olacak projede ayrıca günlük ihtiyaçların giderilmesine yönelik bir de çarşı yer alacak. Gökorman projesi ayrıca Şeffaf Odalar ismini taşıyan yaşam birimleri ile en soğuk aylarda dahi orman manzarasının keyfinin çıkarılmasına olanak tanıyacak özgün bir hizmet sunacak. 

Ağaçlarla çevrili katlar Gökorman'da

Dünyada çevre dostu ve kendine yeten binaların birer ihtiyaç haline geldiğini, nefes alan, yaşayan ve oksiyen üreten dikey binaların giderek yaygınlaştığına dikkat çeken Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer: "Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası, modern mimarisi ve yatırım değeriyle, yeşili gökyüzüyle buluşturuyor. Projemiz özgün mimarisiyle İstanbul’a nefes aldıracak. Pencerenizi gökyüzü ve orman manzarasına açacağınız Gökorman’da doğanın güzelliklerine komşu olacaksınız. Cephesinde taşıdığı 200 ağaç ve 2000’den fazla peyzaj bitkisiyle yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek Gökorman size nefes aldıracak." şeklinde konuştu. 

359 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul Ümraniye'de Şile Yolu üzerinde yer alan ve 11 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen Gökorman projesinde toplam 420 adet daire yer alıyor. Dairelerin yüzde 70'lik kısmı 100 metrekarenin üzerindeki genişliğiyle aileler için ayrılmış durumda. Projede daire fiyatları 350 bin TL'den başlayacak ve 1 milyon 665 bin TL'ye kadar yükselebilecek. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: gökorman