Sinpaş GYO Aydos Country taksitleri 3 bin 285 TL’den başlıyor

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’na komşu projesi Aydos Country’de aylık taksit tutarları 3 bin 285 TL’den başlıyor

Sinpaş GYO Aydos Country taksitleri 3 bin 285 TL’den başlıyor

Aydos Country, Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde inşa ediliyor. Aydos Ormanı’nın yanı başında yükselen projede teslimlerin 2017 yılında başlaması planlanıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerine yer verilen Sinpaş GYO Aydos projesinde pastel ve toprak renklerin uyumu ve country dekorasyon tarzı ile dikkat çekiyor. Doğa ile iç içe bir yaşam sunan projede geniş balkonlar mevcut.

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerinde konumlanan Sancaktepe Aydos Country’de Mimoza Evleri, Ihlamur Evleri, Meşe Evleri, Sedir Evleri, Ceviz Evleri ve Manolya Evleri olmak üzere altı farklı bölüm bulunuyor.

Aydos Country Sancaktepe projesinin sosyal donatıları arasında; fitness center, Wellness ve Spa salonu, kapalı yüzme havuzu, kafe alanı, Kids Club, şömine alanı, dinlenme terasları, otopark alanları ve güvenlik hizmeti yer alıyor.

Birçok farklı ödeme seçeneği sunulan Sinpaş Aydos Country projesinde minimum taksit tutarları 3 bin 285 TL’den başlıyor. Vadeli alımlarda ise 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile 10 yıla kadar taksit yapılabiliyor.

Ataşehir’e 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika olan Aydos Country; Kadıköy – Kartal metro durağına 7 dakika, Şehir Hastanesi’ne 12 dakika, Sabancı Üniversitesi’ne 20 dakika ve Bahçeşehir Koleji’ne 4 dakika uzaklıkta.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Aydos Country