Sinpaş GYO Bomonti Queen Central Park projesi!

Queen Central Park projesi, Sinpaş GYO tarafından Bomonti’de inşa ediliyor

Sinpaş GYO Bomonti Queen Central Park projesi!

2018 yılının Mayıs ayında teslimlerinin başlaması planlanan Queen Central Park, İstanbul Avrupa Yakası’nın değerli lokasyonlarından biri olan Şişli’ye bağlı Bomonti’de inşa ediliyor. Projedeki dairelerin Mayıs 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye’nin ilk “High Life” temalı evleri olma özelliği ile ön plana çıkan Sinpaş GYO Queen Central Park Bomonti’nin içerisinde 10 bin metrekarelik alana kurulu dev park alanı bulunuyor. Projedeki dairelerde geniş balkon alanlarına da ayrıca önem veriliyor.

Sinpaş GYO Bomonti Queen Central Park projesinin ayrıcalıkları içerisinde; spa alanı, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, özel olarak tasarlanmış yürüyüş parkuru, geniş otopark alanları ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Merkezi bir konumda hayat bulan Bomonti Queen Central Park; Teşvikiye’ye 10 dakika, Taksim’e 9 dakika, Dolmabahçe’ye 5 dakika, E-5 karayoluna 7 dakika, Tem otoyoluna 12 dakika, Atatürk Havalimanı’na 25 dakika, metro durağına 3 dakika, Levent’e 9 dakika ve İstanbul Adalet Sarayı’na 4 dakika mesafede.

Yaklaşık 15 bin 315 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Bomonti Queen Central Park’ta 1+0, 1+1, 2+1, 2,5+1 ve 3,5+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin büyüklüğü ise minimum 50 metrekareden başlıyor, maksimum 240 metrekareye kadar çıkıyor.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Queen Central Park