Sinpaş GYO'dan yeni kitap

Sinpaş GYO, iş dünyasına yönelik yayımladığı kitaplara bir yenisini daha ekledi: "Yeni Tüketici"

Sinpaş GYO'dan yeni kitap

Sinpaş GYO, Stanford Üniversitesi Profesörü Itamar Simonson ve WOMM (Word-of-Mouth Marketing) ustası Emanuel Rosen tarafından kaleme alınan "Yeni Tüketici" kitabını ilgililerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Yöneticilere daha etkili pazarlama stratejileri geliştirmeleri için yeni bir çerçeve öneren kitap özellikle, sıradan bilgeliğe karşı çıkan 'Mutlak Değer' kavramı hakkında yol gösteriyor.

Tüketici artık iyi seçimler yapıyor!
Kitapta Stanford Üniversitesi Profesörü Itamar Simonson ve çok satan kitaplar yazarı Emanuel Rosen, ''Yeni Tüketici''de insanların satın almalarının onlarda nasıl ciddi bir değişim yarattığını ele alırken tüketicilerin karar alma süreçleri ve pazarlama konularına da odaklanıyor. Kitabın yazarları, bilinenin aksine yeni tüketicinin daha iyi seçimler yaptığını ve daha akılcı davrandığını vurguluyor.
Tüketiciler geçmişte marka adı, firmayla yaşadığı deneyimler, markanın katalogda ya da rafta verdiği mesajlara göre karar verirdi. Tüketicinin karar verme sürecinde artık radikal bir değişim yaşanıyor. Web sitesi inceleme, sosyal medya yorumları, online ürün karşılaştırma derken tüketici markanın tüm sosyal birikimini gözler önüne serebiliyor. Tüketici değişiyor, pazarlama değişiyor, reklam değişiyor, halkla ilişkiler değişiyor... Hem de hızla!

''Tüketicileri ne etkiler'' sorusu cevap buluyor
"Yeni Tüketici" kitabı, çağımızda büyük bir baskı oluşturan, tüketicileri neyin etkilediği sorusunu cevaplıyor. Simonson ve Rosen değişmesi gereken eski model pazarlama konseptlerini tanımlıyor ve bir firmanın iletişim stratejisini ve pazar araştırma programını nasıl tasarlaması gerektiğini açıklıyor. Yayınlandıktan sonra tüm dünyada ilgiyle karşılanan "Yeni Tüketici", eleştirmenler, akademisyenler ve özellikle iş dünyasındaki okurlardan övgü dolu sözler aldı. Aralık ayında raflarda yerini alacak kitaba dijital ortamda ulaşılabiliyor. Diğer Sinpaş GYO kitapları gibi Ipad'den ücretsiz olarak okunabilen kitap, iş hayatını sanal dünyaya taşıyor. ITunes üzerinden Sinpaş GYO olarak aratarak ulaşılabilecek.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo