Sinpaş GYO Ege Vadisi Çankaya’da peşinatsız ödeme fırsatı

Sinpaş GYO tarafından Ankara Çankaya’da inşa edilen Ege Vadisi projesinden hiç peşinat vermeden daire satın alabilmek mümkün…

Sinpaş GYO Ege Vadisi Çankaya’da peşinatsız ödeme fırsatı

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Ankara Çankaya – Oran’da inşa edilen Ege Vadisi’nde teslimlerin 2018 yılında başlaması planlanıyor. Ege Bölgesi’nin dokusundan ve kültüründen ilham alınarak tasarlanan proje, bu özelliği ile dikkat çekiyor.

Sinpaş Ege Vadisi Ankara’nın en önemli özelliklerinden biri, üstü açılıp kapanabilen sistemiyle yaz kış kullanıma açık 4 Mevsim Plajı olması. Proje, plajı sayesinde olimpik havuz sınırlarını aşan kulvarıyla Ankara’nın en uzun yüzme havuzunu içinde barındırıyor.

Şehir ve göl manzarasına hakim olan Sinpaş Ege Vadisi Çankaya’da 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede Efes Evleri, Foça Evleri, Çeşme Evleri, Datça Evleri, Cunda Evleri ve Ege Residence olmak üzere altı ayrı faz bulunuyor.

Sinpaş Ege Vadisi Oran’ın ayrıcalıkları içerisinde; pilates salonu, spinning salonu, fitness center, wellness ve spa, vitamin club, Fin hamamı, buhar odaları, çocuk havuzu, kumsal ve güneşlenme alanı, kum oyun alanı, çocuk oyun alanları ve ailelere özel spa salon mevcut.

Sinpaş GYO Ege Vadisi Çankaya projesinin 15 Ekim 2016 tarihine kadar geçerli olan ödeme planına göre; projeden daire satın alınmak istendiğinde hiç peşinat verilmiyor. 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile taksitlendirme yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Ege Vadisi