Sinpaş GYO, Ege'yi Ankara'ya taşıyor

Sinpaş GYO bünyesinde faaliyet gösteren Eviya Gayrimenkul "Ege konseptli" projesini İstanbul'dan sonra Ankara'da da hayata geçirmeye hazırlanıyor

Sinpaş GYO, Ege'yi Ankara'ya taşıyor

Eviya Gayrimenkul, İstanbul'da hayata geçirdiği Ege Boyu ve Ege Yakası ismini taşıyan iki projesinin ardından Ege konseptini Ankara'ya da taşımaya hazırlanıyor. Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Altınoran projesinin tam karşısında inşa edilmesi planlanan projenin isminin ne olacağın ise henüz açıklanmadı. 

Sinpaş'ın Ankara projesi için çalışmalar tamamlandı
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projenin, Ankara Turan Güneş Bulvarı üzerinde hayata geçirileceğini vurgulayarak, Ankara'nın güçlü gayrimenkul pazarına dikkat çekti. Başkent'in konut ihtiyacının sürekli olarak arttığını ve nitelikli göç alan bir şehir konumunda bulunduğunu vurgulayan Gacemer, Sinpaş'ın Ankara'da yürüttüğü çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Sinpaş Altınoran projesinde ikinci etabın yapıldığını ve yüzde 90-95 oranında satış rakamına ulaşıldığını belirten Gacemer:

"Sinpaş'ın Ankara projeleri heyecanla bekleniyor ve hızla satılıyor..." dedi. 

Yatırım değeri 600 milyon TL
Ege konseptli projenin yatırım değerinin 600 milyon TL olacağın ve ruhsatlandırma aşamasının tamamlandığını vurgulayan Gacemer:

"Satış için okulları açılış tarihinin ertelenmeyle ötelenen yeni sezonu, yanı Ekim ayını bekliyoruz. Projede 900 bağımsız ünite 2 etap halinde inşa edilecek. " şeklinde konuştu...

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Ege Boyu