Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer Sinpaş projelerini anlattı

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer projelerin satış oranları ve projelerdeki son durum detaylarını Emlakwebtv.com ekibi ile paylaştı

Geçtiğimiz günlerde Sinpaş bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer projeler ile ilgili bilgiler verdi.

Emlakwebtv.com ekibine konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer "Biz 2014 yılı içinde yeni proje olarak bu yıl sırasıyla Mart ayında Ege Yakası projesi ile çıktık. Arkasında İncek Blue ve İncek Green projesini çıktık. Hemen sonrasında Karşıyaka Rezidans projesini ve Sancaktepe'deki Aydos Country projesini satışa çıktık. Yılsonuna yaklaşırken yaklaşık 1450 adet konut satışı tamamlamak üzereyiz. 700 milyon TL civarında bir ciro hedefimiz var. 2015 yılı için de yeni çıkacağımız projeler ile birlikte konut satış hedefimiz 2 bin adet ve 1 milyar TL hedefi ile gireceğiz yıla" dedi.

Yeni projelerinden bahseden Gecemer; İncek'te satışa çıktıkları Blue ve Green projesinde yüzde 60 satış oranına ulaştıklarını dile getirdi. Aydos Country projesinde ise 1. Etapta yarısına ulaştıklarını söyledi. Gecemer sözlerine şöyle devam etti "2015 yılında yeni satışa sunacağımız İstanbul Bomonti projemiz ve Ankara'da Gaziosmanpaşa ve Altınoran projemizi lansman ile birlikte detaylı bilgilerini paylaşacağız" dedi.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo