Sinpaş GYO Gökorman projesine büyük ilgi

Sinpaş GYO'nun İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa ettiği Gökorman yatırımcıdan yoğun ilgi gördü. Proje, ağaçlarla çevrili katlarıyla Türkiye için bir ilk niteliği taşıyor

Sinpaş GYO Gökorman projesine büyük ilgi

Sinpaş GYO imzasıyla, Şile yolu üzerinde ve Çekmeköy Ormanı'nın yanı başında yükselen Gökorman, yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Proje ağaçlarla çevrili katları, özel mimarisi ve gökyüzüne uzanan doğası ile Türkiye için bir ilk niteliği taşıyor. 

Gökorman'ın satışları sürüyor

Satışlarına yaz başında başlanan, kenti ve doğayı buluşturan proje konsepti ile inşa edilen Gökorman, mimari ve yatırım nitelikleriyle yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Şile Yolu üzerinde hayata geçirilen proje, Türkiye'de ilk kez gökyüzüne uzanan mimari ve doğasıyla dikat çekiyor. 

Gökorman projesi daireleri

1+1'den 4+1'e kadar farklılaşan daire seçenekleri içeren Gökorman, orman manzaralı bir projede oturma şansı sunuyor. Dış cephesinde yer alan ağaç ve bitki gruplarıyla oksijen üretecek olan projede, 420 adet konut birimi bulunuyor. Gökorman'da doğal rekreasyon alanlarının yanı sıra yatırımcısına doğaya yakınlık hissiyatı verecek özellikler yer alıyor. 

Gökorman projesi nerede?

Yatırımcısına gökyüzü ve orman konsepti ile hazırlanan olanaklar sunan Gökorman, Şile Yolu üzerinde inşa ediliyor.  Cekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de oturum ve yatırım amaçlı alımlar için özel fırsatlar içeriyor. 

 
Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: gökorman