Sinpaş GYO'nun satış rekortmeni, Ege Boyu

Sinpaş GYO iştiraki Eviya Gayrimenkul'ün ilk projesi Ege Boyu, 2012 yılı içerisinde satış rekortmeni oldu

30 Ocak 2013 / emlakwebtv / Işılay Çolak
Sinpaş GYO iştiraki Eviya Gayrimenkul'ün ilk projesi Ege Boyu, 2012 yılı içerisinde Sinpaş GYO projeleri arasında satış rekortmeni oldu. Toplamda 644 daireden oluşan projeyi, Eviya Gayrimenkul Satış ve Satış Sonrası Koordinatörü Tuba Köse, editörümüz Işılay Çolak'a anlattı. İşte o röportajdan satır başları:
-İnsanların emeklilikleri için hayalini kurdukları Ege Kasabası'nı tüm mimari detaylarıyla, az katlı binalarda ve İstanbul iklimine de uyum sağlayabilecek bitkileriyle ayaklarına getirdiğimiz için, çok güzel tepkiler alıyoruz.
-Sancaktepe'nin Aydos Ormanı'na komşu konumu, yüksek katlı imar verilmemesi, ulaşım alternatifleri gibi özellikleri lokasyon seçimimizde etkili oldu.
-Toplamda 644 adet konuttan oluşan projemizin, yüzde 90'lık kısmını bir yıl gibi kısa bir sürede sattık. Hedefimiz ise teslimden önce kalan konutlarımızı da satmış olmak.
-Projenin birinci etap teslimleri Haziran 2014, ikinci etap teslimleri Ekim 2014.
-İnşa çalışmaları planlananın önünde gidiyor ve bu hızla devam edersek, erken teslim müjdesi verebiliriz.
-Şantiyenin şuan ki durumunda binaların oturacağı noktalar görülebiliyor.
-Yaşamak için yapılmış bir proje Ege Boyu, dolayısıyla, yeni evli ve çocuklu aileler olduğu kadar projemizi, emekliliğini burada geçirmeyi düşünen aileler de tercih ediyor. Ayrıca proje içerisinde konumlandırdığımız kreş, çocuklu aileler için artı bir değer de katıyor.
-Projemizi yaşama yönelik tasarladığımız için, 3+1 dairelere ağırlık vermiştik, dolayısı ile en çok talebi yine geniş balkonlu 3+1 dairelerimiz gördü.
-Projede her türlü bütçeye uygun bir ödeme planı mevcut. Firma bünyesinde vade farksız 48 ay vadelendirme yapabiliyoruz. Uzun vadeli ödeme planı isteyen müşterilerimiz için ise, peşinatsız banka kredili ödeme planları sunuyoruz.
-İstanbul içinde ve dışında proje yapacağımız yeni yerler araştırıyoruz. Konsept konusundaki araştırma ve analizlerimiz de devam ediyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Ege Boyu