Sinpaş GYO, Queen Central Park ile Dubai'de

Sinpaş GYO, dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarından biri olan Dubai Cityscape 2016 Fuarı’nda Queen Central Park projesini tanıtacak

Sinpaş GYO, Queen Central Park ile Dubai'de

Sinpaş GYO, bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Dubai Cityscape 2016’ya, İstanbul, Ankara ve Bursa’da imza attığı projeleriyle katılıyor.

6 yılda 20 milyar doları aşan Körfez yatırımı
 Körfezden Türkiye’ye gelen gayrimenkul yatırım miktarının son 6 yılda 20 milyar doları geçtiğini ve son dönemde Körfez’den gelen ilgiyi yüksek tutmak gerektiğini kaydeden Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer:

"Son dönemde Azerbaycan, İran, Irak, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer Körfez ülkelerinden gelen talebin arttığını gözlemliyoruz. Bu ülkeleri, Avrupa ve Kuzey Afrika takip ediyor. Özellikle Körfez ülkeleri yeni ve güvenli yatırım alanları arıyor. Türkiye, Körfez ülkelerinden gelen vatandaşların kültürel zorlanmalarla karşılaşmadan, keyifle ve güvenle yaşayabilecekleri büyük bir ülke olarak öne çıkıyor" dedi. 

Sinpaş GYO, Queen Central Park ile Dubai'de

Körfez ülkelerinin Londra'sı: İstanbul
Gacemer, özellikle son 10 yılda İstanbul'un Körfez ülkeleri için cazibe merkezi haline geldiğine de dikkat çekerek: "İstanbul artık Körfez ülkelerinin yakın Londra’sı oldu diyebiliriz. Sadece İstanbul merkezli projeler değil, Bursa’da geliştirdiğimiz projemiz de yabancılardan büyük ilgi görüyor." ifadelerini kullandı. 

 

 


 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş GYO Queen Central Park