Sinpaş GYO'dan Sancaktepe'ye yeni proje

Sinpaş GYO, Sancaktepe'deki yeni projesi Metrolife'da satışlara başladı. Proje 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydana sahip olacak.

Sinpaş GYO'dan Sancaktepe'ye yeni proje

Sinpaş GYO, Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni projesi Metropark'ta satışların başladığını duyurdu. Teraslı ve bahçeli evlere sahip Metrolife projesi 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydana sahip olacak. Projede lansman dönemine özel yüzde 30'luk indirim firsatları sunulacak. 

Lansmana özel indirim fırsatları

1+1'den 4+1'e kadar farklılaşan konut seçenekleri barındıran Metrolife'da lansman dönemine özel ödeme seçenekleri sunulacak. 59 metrekareden 205 metrekareye kadar farklılaşan daire tiplerinden birini satın almak isteyen yatırımcıya lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirim olanağı veriliyor. Toplamda ise yüzde 30'a varan indirimin sunulduğu Metrolife'da daire fiyatları 290.000 TL'den başlıyor. 

Sinpaş GYO'dan Sancaktepe'ye yeni proje: Metrolife

İstanbul Sancaktepe'de metronun yanı başında yükselecek Metrolife projesinin konfor ve ayrıcalıklı bir hayata açılan kapı niteliği taşıdığını söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Sinpaş'ın yenilikçi vizyonuyla çok sayıda bölgeyi cazibe merkezi haline getirdiğini belirterek Sancaktepe'nin Sinpaş için hızla yükselen bir değer olduğunu belirtti. Gacemer, Lagün, Kelebekia, Köyceğiz, Egeboyu projeleri ile bölgeye önemli katkı sunduklarını vurgulayarak: "Şimdi metrosuyla, şehir Hastanesi ile Sancaktepe, İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden biri haline geliyor. Metrolife’da yaşayan bir kişi Üsküdar’daki işine 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada ulaşacak. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin dışında hissedeceğiniz size özel peyzajı, çarşı alanı ve meydanıyla doğayı ve kentli hayatı birlikte yaşayacaksınız..." dedi. 

Hem yetişkinler hem çocuklar için tasarlandı

Projenin yetişkinler ve çocuklar için tasarlanan detaylara sahip olduğunu ve geniş teraslı ve bahçeli evleri ile özel bir konsept oluşturulduğunu belirten Gacemer "14000 m2lik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak meydan parkı ve korupark;  hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzaja sahip. Trafik stresinden uzak, zamanın size kalacağı bir hayatın ve yatırım merkezinde olacaksınız." şeklinde konuştu. 

Saygın eğitim kurumlarının yanı başındaki proje: Metrolife 

Metro hattına yürüme mesafesinde konumlanan Metrolife, VIP özel havuz, SPA, dinlenme alanı gibi sosyal alanlara sahip olacak. Projede ayrıca yansıma havuzları, çim amfi, seyir terası, ateş kuyusu, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru, fitness merkezi gibi olanaklara da yer verilecek. Metrolife, Bilfen, Doğa, Bahçeşehir, Anabilim ve Küçük Prens gibi saygın eğitim kurumlarına da oldukça yakın bir mesafede hayata geçirilecek. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: metrolife