Sinpaş'ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün

Sinpaş Yapı'nın "Türkiye için ev almanın tam zamanı" sloganıyla başlattığı ve yoğun ilgi gören 40. yıl kampanyasında son iki güne girildi

Sinpaş'ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün

Sinpaş'ın İstanbul'daki Liva ile Ankara'daki Altınoran projelerinde, vade farksız, ara ödemesiz ve banka kredisiz cazip alternatifler ile ödeme planları sunuluyor. İstanbul'daki Liva ile Ankara'daki Altınoran projelerinde banka kredisiz, vade farksız, ara ödemesiz 80 ay taksit ile ev sahibi olmak için sadece son iki güne girildi.

Yüzde 20 Peşin 50 Ay Vade
Gayrimenkulde tecrübesi, uzmanlığı, özgün ve yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, "Hayalinizdeki eve, yüzde 20 peşin, kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 50 ay vade ile sahip olun" diyor.

Yüzde 30 Peşin 60 Ay Vade
Bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve %30 peşin, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 60 ay vade ile sahip olmak mümkün.

Yarısı Peşin Yarısı 80 Ay Vade
Küçük küçük taksitler ile ev almak isteyenler için bu ödeme seçeneğine göre yarısını peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 80 eşit taksite bölebilirsiniz.

Peşinatsız 40 Ay Vade
Peşinat ödemek istemeyenler için bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olmak mümkün.

Altınoran ve Liva
Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye'nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya'daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci bölümün teslimiyle birlikte yaşam başladı.