Sinpaş Köyceğiz fiyat

Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe projesi uygun ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla satışlarına devam ediyor

Sinpaş Köyceğiz fiyat

Sancaktepe’de yer alan Sinpaş Köyceğiz 1+1’den 4+1’e kadar dairelere yer veriyor. Sinpaş Köyceğiz 38 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Sinpaş Köyceğiz projesinde toplam 8 bin 600 metrekare yeşil alan bulunuyor. 291 adet dairenin yer aldığı Sinpaş Köyceğiz’de yer alan daire büyüklükleri 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Sinpaş Köyceğiz projesinde ayrıca 2 bin 500 metrekarelik biyolojik gölet te konut sahiplerine sunuluyor.

Sinpaş Köyceğiz projesinde Patika Evleri, Kır Evleri ve Asma Bahçe Evleri olarak 3 farklı tipte konut yer alıyor. Pati Evleri 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Kır Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Asma Bahçe Evleri ise 3+1 ve 3,5+1 konut tiplerinden oluşuyor. Sinpaş Köyceğiz’de peyzaj; ortada oluşturulan 2500 metrekarelik biyolojik göletin etrafında geliştiriliyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanının doğallığı ve dinginliğini konut sahiplerine sunan Sinpaş Köyceğiz evleri, asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesini bünyesinde barındırıyor.

Sinpaş Köyceğiz özellikleri
Zengin sosyal donatılarıyla dikkat çeken Sinpaş Köyceğiz özelliklerinden bazıları şöyle:
-Meyve bahçesi
-Dinlenme terasları
-Su kenarı locaları
-Hamaklar
-Salıncaklar
-Kitap okuma alanları
-Spor merkezi
-Spor parkurları

Sinpaş Köyceğiz fiyat bilgileri
Uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı Sinpaş Köyceğiz fiyatları 323 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş Köyceğiz ödeme planı
Sinpaş Köyceğiz ödeme planı kapsamında ise konut alıcılarına uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Sinpaş Köyceğiz ödemelerinde yüzde 10 peşinat ödemesi yapılıyor.

Sinpaş Köyceğiz nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe’de konumlandırılıyor.

Sinpaş Köyceğiz nasıl gidilir?
Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015’te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.

Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri
Adres: Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul
Tel: +90 212 310 27 27
Fax: +90 212 258 24 32

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz