Sinpaş Köyceğiz kampanyalarında son gün

Sinpaş Köyceğiz kampanyalarında son güne yaklaşıldı

Sinpaş Köyceğiz kampanyalarında son gün

Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe'de konumlandırılıyor. 1+1'den 4+1'e kadar dairelerin bulunduğu Sinpaş Köyceğiz projesi 38 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Toplamda 291 adet dairenin yer aldığı Sinpaş Köyceğiz satılık daire büyüklükleri 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. 5 ile 11 katlı blokların bulunduğu Sinpaş Köyceğiz Evleri'nde 8 bin 600 metrekare yeşil alan bulunuyor. Sinaş Köyceğiz teslim tarihi olarak 2016 yılı verilirken projedeki daireler şu şekilde dağılıyor:

Pati Evleri 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Kır Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Asma Bahçe Evleri ise 3+1 ve 3,5+1 konut tiplerinden oluşuyor.

Sinpaş Köyceğiz projesi özelliklerine değinmeden önce Sinpaş Köyceğiz kampanyalarından bahsedelim. Sinpaş Köyceğiz kampanya kapsamında 40. Yılına özel ödeme seçenekleri sunuyor. Sinpaş Köyceğiz kampanyaları için son günlere yaklaşırken, konutlara büyük ilgi duyuluyor. Sinpaş Liva Köyceğiz ödeme planı kapsamında 80 ay taksitle ev sahibi olma imkanı bulunuyor.

Sinpaş Köyceğiz konut sahiplerine neler sunuyor?
Dinlenme alanlarından meyve bahçelerine kadar geniş bir yelpazede sunulan sosyal donatıları arasında localar, spor alanları, kitap okuma köşesi, dinlenme terasları, havuzlar bulunuyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanının doğallığı ve dinginliğini konut sahiplerine sunan Sinpaş Köyceğiz Evleri, asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesini bünyesinde barındırıyor.

Sinpaş Köyceğiz nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe'de konumlandırılıyor.

Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015'te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz'in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri:Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul

Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri
Tel: +90 212 310 27 27
Fax: +90 212 258 24 32

 

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz