Sinpaş Köyceğiz ne zaman teslim edilecek?

Sancaktepe'de 38 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Sinpaş Köyceğiz projesi,291 adet daireden oluşuyor

Sinpaş Köyceğiz ne zaman teslim edilecek?

Sancaktepe'de 38 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Sinpaş Köyceğiz projesi,291 adet daireden oluşuyor. Sinpaş Köyceğiz'de 1+1'den,4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projede 3 farklı konut tipi mevcut.1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan Parti Evleri bulunuyor. Kır Evleri ise;1+1,2+1 ve 3+1 şeklinde oluşturulmuş. Son olarak da 3+1 ve 3,5+1 Asma Bahçe Evleri bulunmakta. Sinpaş Köyceğiz'de 8 bin 600 metrekare yeşil alan oluşturulmuş ve her türlü ayrıntıya yer verilmiştir.

Sinpaş Köyceğiz projesinin teslim tarihi 2016 olarak planlanlanıyor. Projenin etrafında yer alan okul, hastaneye Mayıs 2015'te hizmete girecek metro ulaşımı sayesinde çok dikkat çekmekte. Bu nedenle projedeki konutların yatırım değeri oldukça artmaktadır. Sahiplerine birçok imkan verecek olan bu proje sayesinde evinizin sınırları içerisinden çıkmak istemeyeceksiniz.

Sinpaş Köyceğiz projesi oldukça önemli bir konuma sahip olan bir projedir ve bu nedenle projeye ilgi oldukça fazladır. Projede yaşam alanınız için ve rahatınız için her türlü imkan sunulmuştur. Konumunun önemi de oldukça fazladır. Sinpaş Köyceğiz projesinde daireler,67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişmekte ve fiyatlar da bu doğrultuda verilmektedir. Projenin çok ayrıntılı bir şekilde hazırlandığı ve şimdiden talebin çok olduğu görülüyor. Merkezi konumu nedeniyle yatırım değerinin de büyük olduğu görülen Sinpaş Köyceğiz'de yatırımcılar teslim için 2016'yı sabırsızlıkla bekliyor.

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz