Sinpaş Köyceğiz satılık daireleri!

Sinpaş Köyceğiz projesi Sancaktepe'de satışları devam ediyor

Sinpaş Köyceğiz satılık daireleri!

38 bin metrekare alan üzerinde yer alan Sinpaş Köyceğiz 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerini konut alıcılarına sunuyor. 8 bin 600 metrekare yeşil alana sahip olan Sinpaş Köyceğiz 5 ile 11 katlı bloklardan meydana geliyor. 2 bin 500 biyolojik göleti de bulunan Sinpaş Köyceğiz satılık daire büyüklükleri 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişmekte olup, teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Birçok sosyal donatı alanı bulunan Sinpaş Köyceğiz ev sahibi olanlara meyve bahçesi, dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, kitap okuma köşeleri gibi imkanlar sunuyor.

Sinpaş Köyceğiz satılık daire fiyatları 323 bin TL’den başlıyor ve ödemeleri de yüzde 10 peşinattan sonra banka kredisi kullanma imkanı sunuyor.

Sinpaş Köyceğiz nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe’de konumlandırılıyor. Sinpaş Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015’te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri:Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul 

Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri
Tel: +90 212 310 27 27
Fax: +90 212 258 24 32

Sinpaş Köyceğiz projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.comadresinden takip edebilirsiniz

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz