​Sinpaş Köyceğiz son durum

Sinpaş Köyceğiz son durum bilgilerine haberimizden ya da satış ofisinden öğrenebilirsiniz

​Sinpaş Köyceğiz son durum

Sinpaş Köyceğiz son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Sinpaş Köyceğiz 38 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu Sinpaş Köyceğiz daire büyüklükleri 67 metrekare ile 291 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Köyceğiz’de peyzaj; ortada oluşturulan 2500 metrekarelik biyolojik göletin etrafında geliştiriliyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanının doğallığı ve dinginliğini konut sahiplerine sunan Sinpaş Köyceğiz evleri, asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesini bünyesinde barındırıyor.

Sinpaş Köyceğiz satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunlar arasında meyve bahçesi, dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, kitap okuma alanları, spor merkezi, spor parkurları bulunuyor. 

Sinpaş Köyceğiz son durum
Sinpaş Köyceğiz son durum bilgilerine haberimizden ya da satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Sinpaş Köyceğiz nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe’de konumlandırılıyor.

Sinpaş Köyceğiz yol tarifi
Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015’te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.
Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri: Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul 

Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri
Tel: +90 212 310 27 27
Fax: +90 212 258 24 32

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz