Sinpaş Köyceğiz

Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz 38 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Sinpaş Köyceğiz

Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz 38 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Sinpaş Köyceğiz projesinde yer alan daire büyüklükleri 67 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Köyceğiz toplam 291 adet daireden oluşuyor ve 38 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 5 ile 11 katlı bloklardan oluşan Sinpaş Köyceğiz'de 1+1'den 4+1'e kadar konut tipleri bulunuyor. 3 farklı konut tipini, konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Sinpaş Köyceğiz'de teslim tarihi olarak 2016 yılı planlanıyor. Sinpaş Köyceğiz'de 8 bin 600 metrekare yeşil alan bulunuyor. Sinpaş Köyceğiz projesi sosyal donatıları arasında ise dinlenme alanlarından meyve bahçelerine kadar geniş bir yelpazede sunulan sosyal donatıları arasında localar, spor alanları, kitap okuma köşesi, dinlenme terasları, havuzlar bulunuyor.

Sinpaş Köyceğiz nerede?
Projenin konumu, yakın çevresindeki okulları, hastaneleri ve bölgede inşası devam eden ve Mayıs 2015'te devreye girecek metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. İstanbul Anadolu Yakasında Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe'de konumlandırılıyor. Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunuyor. Yakın çevre hastanelerinin yanında, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin hemen yanı başında, yürüme mesafesinde kurulacak olması da Köyceğiz'in yaşam ve yatırım değerini artırıyor.

Sinpaş Köyceğiz fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız

Sinpaş Köyceğiz haberleri için tıklayınız

Sinpaş Köyceğiz adres bilgileri: Sinpaş Plaza, Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sok. No.36 Balmumcu - Beşiktaş, 34349 İstanbul
Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri
Tel: +90 212 310 27 27
Fax: +90 212 258 24 32

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz