Sinpaş Köyceğiz'de Kadınlar Günü fırsatı sürüyor

Sinpaş Yapı, Köyceğiz projesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle başlattığı kampanyanın 13 Mart'a kadar uzatıldığını açıkladı

Sinpaş Köyceğiz'de Kadınlar Günü fırsatı sürüyor

Sinpaş Yapı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sinpaş Köyceğiz projesinde başlatılan kampanya, 13 Mart'a kadar uzatıldı. Kampanya kapsamında Köyceğiz projesinden ev almak isteyenlere 50.000 TL'ye varan indirimler uygulanacak. Toplamda 291 adet konutun yer alacağı Sinpaş Köyceğiz projesinde daireler 851.550 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Sinpaş Köyceğiz'de 8 Mart fırsatı 13 Mart'a kadar sürecek
13 Mart'a kadar süreceği açıklanan Sinpaş Köyceğiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampayası kapsamında sınırlı sayıdaki 3.5+1 ve 4+1 tipi dairelerde önemli indirimler uygulanacak. Özel fırsatlar ve cazip ödeme planlarının hazırlandığı kampanya ile birlikte yüzde 15 peşin, yüzde 10 ara ödeme ve yüzde 75'lik kısmı 0.55'lik özel kredi oranları ile 60 ay vadeyle ev sahibi olma imkanı tanınacak.

Sinpaş Köyceğiz'de Kadınlar Günü fırsatı sürüyor

 

Sinpaş Köyceğiz projesinde yaşam Haziran ayı içerisinde başlayacak.

Her geçen gün değerlenen lokasyon: Sancaktepe
İstanbul Anadolu Yakası'nın her geçen gün değer kazanan lokasyonu Sancaktepe'de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz projesi, 2.500 metrekarelik bir göletin etrafında yaşama olanağı tanıyor. Şehirden kopmadan köy yaşamına uygun, köy kahvesi, çeşmesi, göleti ve köy meydanı gibi otantik unsurlarıyla dikkat çeken Sinpaş Köyceğiz, TEM Otoyolu Sancaktepe gişelerine 4 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na da oldukça yakın bir noktada inşa edilen Sinpaş Köyceğiz projesi, önemli AVM, eğitim ve sağlık kurumlarına da komşu bir noktada yer alıyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz