Sinpaş Köyceğiz'de Sonbahar fırsatı

Sinpaş Yapı'nın "güney" konspetli projesi Sinpaş Köycegiz'de sonbahar fırsatı başladı. Kampanya kapsamında sınırlı sayıdaki 3+1'lere peşin ödemelerde yüzde 20'lik indirim sunuluyor

Sinpaş Köyceğiz'de Sonbahar fırsatı

Sancaktepe'de hayata geçirilen ve Akdeniz konsepti üzerinde yükselen Sinpaş Köyceğiz projesinde Sonbahar fırsatı başladı. Kampanya kapsamında sınırlı sayıda kalan 3+1 daireleri peşin almak isteyen yatırımcılara yüde 20'lik indirim sunulacak. 

Sinpaş Köyceğiz'de 3+1 fırsatı
Konutların büyük bir bölümünün satıldığı Köyceğiz projesi 291 konuttan oluşuyor. Sınırlı sayıda kalan 3+1 daireler için Sonbahar Kampanyası geliştiren Sinpaş Yapı peşin ödemelerde yüzde 20'lik indirim fırsatı sunuluyor. 48 aya kadar şirket bünyesinde vade farkı ve peşin ödemelerde uygulanan bu indirimle birlikte 153 metrekarelik 3+1 dairelere 680 bin 240 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün olacak.

Sinpaş Köyceğiz'de Sonbahar fırsatı

 

Sinpaş Köyceğiz projesi nerede?
TEM Otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelerine 4 kilometre uzaklıkta bulunan Sinpaş Köyceğiz, Şile Otoyoluna ise 5 kilometrelik mesafede yer alıyor. Lokasyon açısından yakın bölgede yer alan ticari alanlar, okullar, hastaneler ve yakında hayata geçirilecek olan metro ulaşımıyla dikkat çeken proje, 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin tam yanında konumlanıyor. 

Sinpaş Köyceğiz'de Sonbahar fırsatı

26 bin metrekarelik dev arazi üzerinde yükselen Sinpaş Köyceğiz projesi, 8 bin 600 metrekarelik yeşil alan potansiyeline sahip. Projede evler göl ve peyzaj manzarasına hakim bir noktada yer alırken, az katlı mimarı ve gelişmiş sosyal alanları da dikkat çekiyor. Proje özellikle doğal konseptiyle büyük dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz