Sinpaş Köyceğiz'de yaşam Haziran'da başlıyor

Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Sinpaş Köyceğiz'de son dönemece girildi. Projede yaşam Haziran 2016'da başlayacak

Sinpaş Köyceğiz'de yaşam Haziran'da başlıyor

Sinpaş Yapı imzasıyla Sancaktepe'de inşa edilmekte olan Sinpaş Köyceğiz'de geri sayım başladı. Anadolu yakasının yüksek getiri potansiyeline sahip bölgesinde hayata geçirilen projede yaşam Haziran 2016 tarihinde yaşam başlayacak

Sinpaş Köyceğiz projesi
Tüm konutların göl ve peyzaj manzarasına sahip olduğu Sinpaş Köyceğiz, geniş terasları ve az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor. Projede yer alan teraslar 6 ila 20 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Diğer taraftan Sinpaş Yapı, Köyceğiz projesindeki yaşam modeli hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yatırımcıları Köyceğiz'in örnek dairesini ziyaret etmeye çağırıyor. 

Sinpaş Köyceğiz örnek daire görüntüleri için tıklayın...

Sinpaş Köyceğiz nerede?
TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelerine 4 kilometre uzaklıkta yer alan Sinpaş Köyceğiz, Şile otoyoluna da 5 kilometre mesafede yer alıyor. 3. Köprü Kavşak noktasına 15 dakikalık uzaklıkta bulunan proje, Atlak Park, Viaport AVM ve ticari alanlar, Bilfen ve Özel Küçük Prens Okulları ve Anafen gibi eğitim kurumları ile hastanelere de oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na da oldukça yakın bir noktada bulunan Köyceğiz'in yapımı planlanan Sancaktepe Şehir Hastanesi ile daha da değer kazanması bekleniyor.

Sinpaş Köyceğiz'de yaşam Haziran'da başlıyor

851.550 TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 26 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen ve 291 adet konut biriminden oluşan Köyceğiz'de dairelerin genişlikleri 152 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor. Projede yalnızca 3.5+1 ve 4.5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Sinpaş Köyceğiz projesinde başlangıç fiyatları ise 851.550 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz