Sinpaş Köyceğiz’de yüzde 20 indirim fırsatı! Haziran’da teslim!

2016 yılının Haziran ayında teslimleri başlayacak olan Sinpaş Köyceğiz’den peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 20 oranında indirim yapılıyor

Sinpaş Köyceğiz’de yüzde 20 indirim fırsatı! Haziran’da teslim!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe ilçesinde Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz’de teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Proje, ev sahiplerine doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe projesi; Asma Bahçe Evleri, Kır Evleri ve Patika Evleri olmak üzere üç farklı konseptte inşa ediliyor. Şu an projede örnek daireler ise evini almadan önce görmek isteyenler için hazır durumda.

Sinpaş Köyceğiz Asma Bahçe Evleri’nde 3+1 ve 3,5+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projenin bu bölümünde özel bahçe alanlarına, doğal gölete uzanan özel iskelelere ve geniş teras alanlarına yer veriliyor.

Sinpaş Köyceğiz Patika Evleri’nde gün boyu güneş ışığından yararlanıyor. 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor. Bunun yanı sıra loca alanları, hamak alanları ve geniş bahçe alanları bu bölümde bulunuyor.

Sinpaş Köyceğiz Kır Evleri, adından da anlaşılabileceği gibi doğal hayatın içinde bir yaşam sunuyor. Dairelerin tamamı balkonlu olarak inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatifleri yer alıyor.

Sancaktepe Köyceğiz projesinin donatıları içerisinde; doğal göletler, Köy Meydanı, Orta Kahve, yürüyüş ve koşu yolları, çocuk oyun alanları, su kenarı localar, meyve bahçeleri, yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odası mevcut.

Tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 20 oranında indirim yapılan Sinpaş Köyceğiz projesinde banka kredili ödeme ile de daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca firma tarafından farklı ödeme imkanları da sunulabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz