Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 20 indirim!

680 bin 240 TL’den başlayan fiyatlarla Sinpaş Köyceğiz ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor

Sinpaş Köyceğiz'de yüzde 20 indirim!

26 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen, yeşil alanı da 8 bin 600 metrekare olan Köyceğiz, 2.500 metrekarelik gölete sahip. Sinpaş Köyceğiz'de çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi, çeşmesi, göleti, köy meydanı, mis kokulu meyve bahçeler bulunuyor. 

291 konuttan oluşan Köyceğiz projesinde, konutların büyük bölümü sahiplerini bulurken, sınırlı sayıdaki 3+1 daireler için Sonbahar Kampanyası devam ediyor.

Köyceğiz Projesinde Neler Oluyor?
Kampanyada, Sinpaş Yapı bünyesindeki avantajlı ödeme planı dahilinde 48 aya kadar şirket bünyesinde vade farkı ve peşin ödemelerde yüzde 20 iskonto uygulanıyor. 3+1, 153 m2 daireler 680.240 TL’den başlayan fiyatlarla Sinpaş Köyceğiz ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Sinpaş Köyceğiz Yol Tarifi
Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede yer alıyor. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki ticari alanlar,okullar, hastaneler ve bölgede inşası devam eden metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Köyceğiz projesinin yanı başında planlanan 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi ise Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini her geçen gün daha da artırıyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz