Sinpaş Liva'da 10 bin TL indirim

Sinpaş Liva'da 10 bin TL indirim imkanı Sevgililer Günü'ne özel olarak sunuluyor

Sinpaş Liva'da 10 bin TL indirim

Sinpaş Liva 824 adet daireden meydana geliyor. Sinpaş Liva'da 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Sinpa Liva satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Sinpaş Liva Turkuaz özellikleri arasında tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark gibi imkanlar bulunuyor.

Sinpaş Liva teslim tarihi
Sinpaş Liva teslim tarihi olarak 2015 Şubat ve Nisan ayları veriliyor.

Sinpaş Liva kampanyası
14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel olarak sinpa Liva satış ofisine gidip konut sahibi olmak isteyenlere 10 bin TL indirim uygulanıyor.

Sinpaş Liva nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sinpaş Liva Sultanbeyli bölgesinde konumlandırılıyor.

Sinpaş Liva adres bilgileri: Adil Mahallesi Polonez Caddesi No: 11 Sultanbeyli/ İstanbul

Sinpaş Liva nasıl gidilir?
Avrupa Yakasından: Boğaziçi ve FSM köprülerinden gelişte; TEM otoyolu üzerinden (Sabiha Gökçen Havaalanı İstikametinde) Çamlıca gişelerinden sonra Sultanbeyli sapağından giriş yapmalısınız. Yolu takip ettiğinizde karşınıza Sultanbeyli gişeleri çıkacaktır. Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan sonra ilk sağdan "Yanyol"a girip Liva yönlendirme tabelalarını takip ederek Liva'ya kolayca ulaşabilirsiniz. (Sultanbeyli gişeleri ve Liva arası sadece 1.5 km'dir.)

Anadolu Yakasından: Ankara-İstanbul istikametinde TEM otoyolu üzerinden Sultanbeyli sapağına giriş yapmalısınız. Yolu takip ettiğinizde karşınıza Sultanbeyli gişeleri çıkacaktır. Gişeleri geçtikten sonra ilk sağdan "Yanyol"a girip, Liva yönlendirme tabelalarını takip ederek Liva'ya kolayca ulaşabilirsiniz.

Sinpaş Liva iletişim bilgileri
Satış Ofisi: 4441974
Web: www.sinpasliva.com.tr