Sinpaş Liva Turkuaz Evleri!

Sinpaş Holding’in önemli projelerinden biri de Liva Turkuaz konut projesidir

Sinpaş Liva Turkuaz Evleri!

Sinpaş Holding'in önemli projelerinden biri de Liva Turkuaz konut projesidir. Sinpaş Holding'in iş hayatındaki 40.yılından dolayı özel kampanya fırsatları sunuyor. Hiç peşinat alınmadan ve 80 aya kadar uzanan vadelerle müşterilerin konut edinmesine imkan sağlıyor. Bu özel kampanya, emlak sektörünün bu hareketli günlerinde gayrimenkul yatırımcıları için de önemli bir fırsat doğuruyor.

Sinpaş Liva Turkuaz özellikleri
Sinpaş Liva Turkuaz toplamda iki ayrı etaptan oluşuyor. Son gelinen aşamada ilk etap konutlarının kısa zamanda bitti. 2.etabın da önemli bir bölümü alıcısıyla buluştu. Konum itibariyle ise Sultanbeyli seçilmiş. Tüm dairelerde iç dekorasyon tamamlanarak teslimat yapılıyor. 1+1'den 4-1'e kadar kat planları sunuluyor. Ayrıca TEM ile doğrudan bağlantısı sayesinde ulaşım açısından da avantaj sağlıyor. Toplam arsa alanı ise 52.000 metrekaredir. 53 ve 214 metre kare arasında değişen daireler bulunuyor. 4.174 metre ölçeğindeki doğal oluşturulan gölet ile de harika bir manzara eşliğinde konut edinme imkanı sunuluyor. Ayrıca ada grupları, sosyal dinlenme tesisleri, Türk hamamı, amfiler, spor salonları, kış bahçeleri, çiçek bahçeleriyle göz dolduran bir yaşam alanına sahip bir projedir.

Sinpaş Liva Turkuaz ödeme seçenekleri
Ödeme seçeneklerine gelince; hiçbir peşinat ödemeden vade farkı olmadan 40 ay ödeme planı, yüzde 20 peşin 50 ay vade farksız ödeme, yüzde 30 peşinatta 60 ay, yüzde 40 peşinatta 70 ay ve yüzde 50 peşinatta 80 ay sıfır faizle ödeme seçenekleri bulunuyor.

Sinpaş Liva Turkuaz nerede?
Sinpaş Liva Turkuaz adres: Ail Mahallesi Polonez Caddesi No: 11 Sultanbeyli / İstanbul

Sinpaş Liva Residence iletişim
Telefon: 444 19 74

 

Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz