Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları 426 Bin 492 TL!

İstanbul Sultanbeyli'de Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları 426 bin 492 TL'den başlıyor

Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları 426 Bin 492 TL!

İstanbul Sultanbeyli'de Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları 426 bin 492 TL'den başlıyor. İlk etabı kısa sürede satılan projenin ikinci etabında da satışlar devam ediyor. Sosyal donatıları ile dikkat çeken Sinpaş Liva Turkuaz projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

52 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 824 adet konuttan oluşuyor. Sinpaş Liva Turkuaz satılık daire alanları ise 53 metrekareden başlıyor. Projede daireler ise hemen teslim.

Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları 426 bin 492 lira ile 495 bin 704 lira arasında değişiyor. Banka kredisi için uygun olan Sinpaş Liva Turkuaz projesinin detaylarını satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, sauna, yürüyüş parkuru, Türk hamamı gibi özelliklerin yer aldığı Sinpaş Liva Turkuaz dairelerinde ebeveyn banyosu, intercom sistemi, teras ve balkon bulunuyor. 

Sultanbeyli'de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz projesi TEM'e direkt bağlantısı ve kolay ulaşımı ile yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Projede daireler dekorasyonlu olarak teslim ediliyor. 

Sinpaş Liva Turkuaz iletişim bilgileri
Adres : Adil Mahallesi Polonez Caddesi No: 11 Sultanbeyli - İstanbul 
Telefon numarası : 444 19 74
Web adresi : www.sinpasliva.com.tr

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz