Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları!

Sinpaş Liva Turkuaz'da fiyatları minimum 264 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Sinpaş Liva Turkuaz fiyatları!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Sinpaş Liva Turkuaz, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli'de 52 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 

Panorama Evleri, Alya Evleri, Flora Evleri, Lilyum Evleri, Gardenya Evleri, Kamelya Evleri, Şelale Evleri olmak üzere 7 farklı yaşam seçeneği sunan Sinpaş Liva Turkuaz, 18 bloktan meydana geliyor ve toplam 875 konuttan oluşuyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan Sinpaş Liva Turkuaz'da daire alanları ise 61 metrekare ile başlayıp 214 metrekareye kadar yükseliyor. 

İçinde doğal göletler, farklı konsepte adalar, çiçek bahçesi, aktivite alanı, gösteri amfisi, çocuk oyun alanları, dinlenme terası, kış bahçeleri, yürüyüş parkuru bulunan Sinpaş Liva turkuaz'da, profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşen yabancı dil, resim, yemek kursları gibi hobiler edinebileceğiniz hobi akademisi bulunuyor. Ayrıca proje;  türk hamamı, fitness center, sauna, yüzme havuzları,  squash salonu, streetball alanı, tenis kortu gibi sosyal olanaklarla donatılıyor. 

 Konumu Avrupa ve Anadolu Yakası bağlantı yolları üzerinde Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine bağlanan ana aksta yer alan Sinpaş Liva Turkuaz, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor. 

Fiyatların 264 bin TL ile 750 bin TL arasında değiştiği Sinpaş Liva Turkuaz'da daire bedelinin tamamı için 80 aya kadar vade farksız ödeme gibi imkanlar sunuyor. Projede teslimler hemen yapılıyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz