Sinpaş Liva Turkuaz nerede?

Sinpaş Yapı'nın hayata geçirdiği Sinpaş Liva Turkuaz projesi İstanbul Sultanbeyli'de konumlanıyor

Sinpaş Liva Turkuaz nerede?

Sinpaş Yapı'nın hayata geçirdiği Sinpaş Liva Turkuaz projesi İstanbul Sultanbeyli'de konumlanıyor. 

52 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Sinpaş Liva Turkuaz projesi İstanbul Sultanbeyli'de yer alıyor. Proje TEM'e olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 824 adet konuttan meydana gelen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. 

Sinpaş Liva Turkuaz satılık daire fiyatları 426 bin 492 lira ile 495 bin 704 lira arasında değişiyor. Projede tüm daireler için banka kredisi kullanılabiliyor. Sinpaş Liva Turkuaz kiralık daire fiyatlarının ise 750 liradan başlaması bekleniyor. 

Açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, fitness, yürüyüş parkuru, tenis kortu, sauna, kapalı otopark, güvenlik gibi ayrıcalıkların yer aldığı projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu, intercom sistemi ve ısı pay ölçer gibi özellikler bulunuyır. 

Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği projede daireler dekorasyonlu olarak teslim ediliyor. Zengin sosyal donatıları ve alanları ile dikkat çeken projenin ilk iki etabından yaşam başladı. Projenin tamamının ise 2016 yılı içerisinde tamamlanması bekleniyor. Sİnpaş Liva Turkuaz projesinde toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan bulunuyor. Sinpaş Liva Turkuaz nerede? Proje İstanbul Anadolu Yakası, Sultanbeyli'de yükseliyor.

Sinpaş Liva Turkuaz adres bilgisi : Adil Mahallesi, Polonez Caddesi No: 11 Sultanbeyli - İstanbul 
Sinpaş Liva Turkuaz iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 19 74
Web adresi : www.sinpasliva.com.tr
E-posta adresi : info@sinpas.com.tr

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz