Sinpaş Liva'da son 30 daire için özel fırsat

Sinpaş Liva projesinde son 30 daire için özel bir kampanyaya gidiliyor. Kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı ve özel kredi faizi imkanları hazırlandı.

Sinpaş Liva'da son 30 daire için özel fırsat

Sinpaş Yapı, İstanbul Sultanbeyli'de inşa ettiği Sinpaş Liva projesinde kalan 30 daire için özel bir kampanyaya başladı. Yaşamın başladığı Sinpaş Liva kampanyası kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı ve çok özel faiz seçenekleri hazırlandı.

Sinpaş Liva'da son 30 daire için özel kampanya
2+1 tipi dairelerin 439 bin, 3+1 tipi dairelerin ise 512 bin TL'den başladığı Sinpaş Liva'da kalan son 30 daire için özel kredi oranları ve yüzde 20 indirim olanağı sunulacak

Sinpaş Liva'da son 30 daire için özel fırsat

Sinpaş Liva Projesi
TEM Otoyolu ve Çamlıca gişelerine 5 dakika, 1. Köprü, Paşaköy gişelerine ise 5 dakikalık mesafede yer alan Sinpaş Liva, planlanan metro durağına ise 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 3. Köprü'nün hizmete alınmasıyla birlikte İstanbul'un en önemli lokasyonlarından biri haline gelmesi beklenen Sultanbeyli'de yükselen proje yapı kalitesi ve sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. 

Sinpaş Liva'da son 30 daire için özel fırsat

Sinpaş Liva projesi bünyesinde geniş sosyal olanaklara da yer verilirken 5 bin metrekare büyüklüğünde bir de doğal gölet bulunuyor. Toplamda 52 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Sinpaş Yapı projesinde şelale manzaralı kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurlarının yanı sıra açık hava tenis kordu, sauna ve Türk hamamı da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz