Sinpaş Liva'da sonbahar fırsatı

Sinpaş Yapı, İstanbul Sultanbeyli'de inşa ettiği Liva Turkuaz projesinde sonbahar kampanyasına gidiyor, Kampanyayla birlikte hemen teslim dairelere 426 bin 492 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün olacak

Sinpaş Liva'da sonbahar fırsatı

Sinpaş Yapı'nın Sultanbeyli ilçesinde hayata geçirilen ve göl ve bahçe konseptiyle dikkat çeken Liva Turkuaz projesinde "Sonbahar Fırsatı" başladı.

Sinpaş Liva'da sonbahar fırsatı
Toplamda 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan üzerinde yer alan 5 bin metrekarelik gölete komşu olan projede çok sayıda bitki ve ağaç türü barınıyor. 3+1 ve 2+1 yaşam seçeneklerine sahip Sinpaş Liva'da fiyatlar 426 bin 492 TL ila 495 bin 704 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 

Sinpaş Liva projesi
Farklı bir konsept üzerinde yükseler, adaları ile sandal keyfi yapılabilecek gölü ve şelalesi ile dinlenme terasları ve kış bahçeleri içeren Sinpaş Liva, şehrin merkezine kolay ulaşım imkanı da barındırıyor. Liva Turkuaz, yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olarak dikkat çekiyor. Yeni yollar ve metro hattı, bölgenin ulaşımını kolaylaştırıyor. Sultanbeyli’de, Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması bölgeye yatırım yapmaya başladı. 

Sultanbeyli konut projelerinin öncüsü
Avantajlı lokasyonuyla Sultanbeyli'de hayata geçirilen Sinpaş Liva, bölgenin ilk konut projelerinden biri olma özelliği taşıyor. Bölgede Sinpaş Liva'nın ardından farklı konut projeleri de hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Liva Turkuaz