Sinpaş Liva'da yılın son fırsatı

Sinpaş Yapı, Sultanbeyli'de inşa ettiği Liva Turkuaz projesinde ev sahibi olmak isteyenlere yıl sonu fırsatı hazırladı. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sunulan projede 2+1 dairelerin fiyatları 426.560 TL'den başlıyor

Sinpaş Liva'da yılın son fırsatı

Sinpaş Yapı tarafından Sultanbeyli'de hayata geçirilen Sinpaş Liva projesinde yıl son fırsatı hazırlandı. Kampanya ile birlikte peşin ödemelerde yüzde 20 indirim hazırlanırken, 2+1 dairelerde başlangıç fiyatı 426.560, 3+1 dairelerde ise 496.480 TL olarak belirlendi.

Sinpaş Liva projesi
Sultanbeyli'de Sinpaş Yapı imzasıyla hayata geçirilen Sinpaş Liva projesi, birbirinden farklı konspetlerde adaları ve sandal keyfi yapmaya olanak tanıyan göl konsepti ile dikkat çekiyor. Projede dinlenme terasları, kış bahçeleri ve yüzme havuzları da yer alıyor. 5 bin metrekare büyüklüğündeki doğal gölete komşu biçimde inşa edilen Sinpaş Liva'da ayrıca, streetball alanları, fitnesscenter, sauna, Türk hamamı ve diğer sosyal alanlara da yer veriliyor. 

 

Sinpaş Liva'da

 

Sinpaş Yapı'dan yıl sonu kampanyası
2+1 ve 3+1 daire tipleri barındıran Sinpaş Liva, yıl sonuna özel olarak hazırlanan bir kampanya ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. Yılın son indirim fırsatlarının sunulduğu projede, tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sunuluyor. Sinpaş Yapı ayrıca şirket bünyesinde de 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Sinpaş Liva projesinde 2+1 daireler 426.560, 3+1 daireler ise 496. 480 TL'den satışa sunuluyor. 

 

Sinpaş Liva'da

 

Üçüncü Köprü, metro projeleri ve yeni açılan TEM bağlantı yolları üzerinde bulunan Liva Turkuaz, her geçen gün değer kazanan bir lokasyonun merkezinde yer alıyor. Projenin hemen önünde İETT durağı yer alırken, 2 hat üzerinden Kartal metrosu ve Ümraniye'ye de kolay ulaşım imkanı sağlanıyor. Anadolu yakasının ilk 5M Migros'una 1 km uzaklıkta yer alan Liva Turkuaz 52 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yayılıyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Liva Turkuaz