Sinpaş Liva'da yüzde 15 bahar indirimi

Sinpaş Yapı’nın, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiği Liva projesinde bahara özel fiyatlardan faydalanmak için fırsatlar devam ediyor

Sinpaş Liva'da yüzde 15 bahar indirimi

Sinpaş’ın, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Liva Turkuaz projesinde, birinci ve ikinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı.

Sinpaş Yapı'dan bahar kampanyası
Sinpaş Turkuaz projesinden  yeni daire sahibi olmak isteyenler için de % 15 erken bahar indirimi kampanyası ve cazip ödeme planı alternatifleri devam ediyor.  Kampanya ve alternatiflerden yararlanmak isteyenler, örneğin; 2+1 panaromik göl manzaralı daireye, 447.700 TL yerine 380.545 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirler. Hayalleri süsleyen 3+1 panaromik göl manzaralı daireyi ise, 510.500 TL yerine 433.900 TL’den başlayan fiyatlarla almak mümkün.

Göl ve bahçe keyfi bir arada, geniş yeşil ve mavi alanlar Liva’da
Sinpaş Liva Turkuaz, doğal gölet alanları, pembe ve yeşilin hâkim olduğu peyzajı, çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, yetişkinlerin ise keyifli vakit geçirebilecekleri Hobi Akademisi, göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, kış bahçeleri ve pek çok sosyal aktiviteyi barındıran olanakları ile fark yaratan bir proje.  Yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve birçok ayrıcalık Liva’da buluşuyor.

Liva sakinleri, projenin ortasındaki biyolojik gölet üzerinde konumlanan farklı temalara sahip adalar ve kış bahçelerinde yaz-kış açık havada oturmanın keyfine varırken, göl kıyısında keyifli

yürüyüşler de gerçekleştiriyorlar. Proje, toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan ve 5000 m2  doğal  göletin yer aldığı, birçok bitki ve ağaç barından rengarenk peyzajı ile doğanın en güzel renklerine ev sahipliği yapıyor.

Ulaşımı da çok kolay
Liva Turkuaz, yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olarak dikkat çekiyor. Yeni yollar ve metro hattı, bölgenin ulaşımını kolaylaştırıyor. Sultanbeyli’de, Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması bölgeye yatırım yapmaya başladı.