Sinpaş Ottomare Suites projesi yükseliyor

Sinpaş Yapı tarafından Bakırköy sahil yolu üzerinde inşa edilen Ottomare projesi yükseliyor

Sinpaş Ottomare Suites projesi yükseliyor

28 Şubat 2014 / emlakwebtv
Sinpaş Yapı tarafından inşa edilen Ottomare projesi yükseliyor. Sinpaş Yapı tarafından Bakırköy sahil yolu üzerinde yükselen Ottomare projesinde yer alan Ottomare Suites projesi 355 suitten oluşuyor. Projede, 1+1'den 5.5+1'e kadar uzanan 56 farklı tipte konutun bulunduğu Ottomare Suites projesinde yer alan 1+1'ler 69 ile 97 metrekare arasında değişiyor.

Ottomare Suites’te sosyal donatılar ve konum
Ottomare Suites’in ilk 4 katında 5 yıldızlı butik otel yer alacak. Merkezi konumuyla hayatı kolaylaştıran Ottomare projesinin otel alanında denize sıfır konumuyla bütünlük sağlayan açık yüzme havuzu, gün ışığını alacak şekilde tasarlanan kapalı yüzme havuzu, vitamin bar, bilardo salonu, toplantı salonları ve mini sergi alanı bulunuyor. Spor ve sağlık konusundaki sosyal donatıları ile de dikkat çeken projede, 700 metrekarelik spor ve 200 metrekarelik spa merkezi, 221 metrekarelik fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, çocuklar için ağaç evler, street ball sahası ve tenis kortu yer alıyor. Ottomare sakinlerinin üyelik sistemi ile faydalanabildiği bu ayrıcalıklar, evin rahatlığını lüks otel avantajlarıyla birleştiriyor. Projede ayrıca seçkin markalardan oluşacak 6 adet butik mağaza alanı da yer alıyor.

Ottomare Suites’de fiyatlar 1.070.000 TL – 3.380.000 TL değişiyor
Teslimlerin hemen gerçekleştiği Ottomare Suites 13 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Projede banka kredisi kullanmak mümkün. Ottomare Suites’de fiyatlar1.070.000 TL – 3.380.000 TL değişiyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Ottomare Suites projesi, ayrıca Türkiye'de bir ilki de gerçekleştirerek, projeye özel deniz limuzini hizmetini sunuyor.

Proje Bilgisi: Ottomare Suites