Sinpaş Palas Finans Şehir Projesi!

İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir Finans Merkezi'nin karşısında konumlanacak Sinpaş'ın hayata geçirdiği Palas Finans Şehir projesinde bilgi sahibi olmak için internet sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz

Sinpaş Palas Finans Şehir Projesi!

İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir Finans Merkezi'nin karşısında konumlanacak Sinpaş'ın hayata geçirdiği Palas Finans Şehir projesinde bilgi sahibi olmak için internet sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

Satışa çıkan Palas Finans Şehir fiyatları 700 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Uluslararası Finans Merkezi'nin karşısında yükselecek olan Sinpaş Palas Finans Şehir projesinde peşin ve banka kredisi ile ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 25 peşinat ile ise kalan daire bedeli firma bünyesinde 30 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. 

Toplam 52 adet konuttan meydana gelen Ataşehir Palas Finans Şehir projesinde az katlı mahalle konsepti tasarlanıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Sinpaş Palas Finans Şehir teslimlerinin ise 2017 yılı Aralık ayında yapılması öngörülüyor. 

Palas Finans Şehir projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar arasında; yüzme havuzu, otopark, fitness merkezi, güvenlik, çocuk oyun alanları, spa ve spor alanları mevcut. Ataşehir'in merkezinde konumlanan Palas Finans Şehir projesi Kozyatağı metro istasyonuna 5 dakika mesafede yer alıyor. Proje ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler Sinpaş'ın internet sitesinde iletişim formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Palas Finans Şehir