Sinpaş Palas Finans Şehir teslimleri 2017 yılında!

Sinpaş Yapı tarafından hayat bulan Sinpaş Palas Finans Şehir teslimleri 2017 yılında başlayacak

Sinpaş Palas Finans Şehir teslimleri 2017 yılında!

İstanbul Ümraniye'de yükselecek olan Sinpaş Palas Finans Şehir projesi Sinpaş Yapı imzası taşıyor. Projede teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

88 bin 733 metrekare arazi alanı üzerinde inşa edilen proje toplam 1015 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen Sinpaş Palas Finans Şehir projesinde daire alanları 50 metrekare ila 100 metrekare arasında değişiyor. Projede aynı zamanda 11 adet ticari ünite de bulunuyor. 

Sinpaş Palas Finans Şehir fiyatları 700 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede ev almak isteyenler peşin ödemelerde yüzde 15'e kadar indirim uygulanıyor. Proje aynı zamanda banka kredisine uygun durumda. 

Sinpaş Palas Finans Şehir projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, Türk hamamı ve sauna bulunuyor. 

İstanbul Ümraniye Çakmak'ta yükselen proje, İstanbul Finans Merkezi ve Soyak Yenişehir projelerine komşu konumda yer alıyor. Ön satışların başladığı Sinpaş Palas Finans Şehir projesi, köprülere ulaşan ana arterlerin kesişiminde konumlanıyor. 

Az katlı mimarisi ile dikkat çeken Sinpaş Palas Finans Şehir 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Zengin sosyal donatıları ve konumu ile yatırımcıların ilgisini çeken Sinpaş Palas Finans Şehir projesinde daireler ankastre ürünler ile donatılıyor. Projenin dairelerin aynı zamanda ebeveyn banyosu, balkon ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Palas Finans Şehir