Sinpaş Sancaktepe

Sinpaş GYO, İstanbul Sancaktepe’de yeni bir yaşam alanına daha imza atıyor

Sinpaş Sancaktepe

Sinpaş GYO, İstanbul Sancaktepe’de yeni bir yaşam alanına daha imza atıyor. Bu bölgede geliştirdiği Lagün ve EgeBoyu projelerinin ardından şimdi de yaklaşık 900 konutluk, Anadolu yakasının en doğal projesini sunmaya hazırlanıyor…

Sinpaş Grubu’nun 40. Yaşını kutladığı 2014’ün ilk yarısında çok iyi bir satış grafiği çizen ve geçen yıla göre yüzde 70’lik bir artışla yaklaşık 400 milyon TL ciroya ulaşan Sinpaş GYO, hiç hız kesmeden yeni projelerini birbiri ardına sunmaya devam ediyor.  Sinpaş GYO, lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı ve konsepti merakla beklenen Sancaktepe’deki yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

İstanbul’un Anadolu yakasında her geçen gün değeri artan Sancaktepe bölgesinde, Aydos Ormanı’nın hemen yanında yer alan, yaklaşık 900 konutluk yeni projede, 1+1’den 4+1’e farklı ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri bulunuyor.

 Orman kıyısında doğal, huzurlu, kaliteli ve modern yaşamın olanaklarını sunan Sancaktepe projesi, TEM bağlantı yollarına yakınlığı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım kolaylığı ile öne çıkacak ve yatırımcılarına değer kazandıracak.