Sinpaş Sonbahar’a Merhaba Şenliği 2 Ekim’de yapılacak

Sinpaş GYO, 2 Ekim Pazar Günü Sonbahar’a Merhaba Şenliği yapacak

Sinpaş Sonbahar’a Merhaba Şenliği 2 Ekim’de yapılacak

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2 Ekim 2016 Pazar Günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında Sonbahar’a Merhaba Şenliği düzenleyecek. Etkinlikte hem sonbahar karşılanacak hem de Aydos Country projesinin örnek dairesi misafirlere tanıtılacak.

Sinpaş Sonbahar’a Merhaba Şenliği’nde Grup ZIMBA şarkılar söyleyecek, çocuklar için animatörler oyunlar sergileyecek ve barbekü partisi yapılacak.

Örnek dairesi etkinlikle birlikte tanıtılacak olan Aydos Country projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde yükseliyor. Aydos Ormanı’nın hemen karşında bulunan proje, doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunuyor.

Şehir ve orman manzarasına hakim olan Sinpaş Aydos Country’de teslimlerin 2017 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneği sunulan projede dairelerin alanı 69 metrekare ila 209 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Aydos Country Evleri; Mimoza Evleri, Ihlamur Evleri, Meşe Evleri, Sedir Evleri, Ceviz Evleri ve Manolya Evleri olarak isimlendiriliyor. Projede her biri balkonlu toplam 914 adet daireye yer veriliyor.

50 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Sinpaş GYO Aydos Country’nin ayrıcalıkları içerisinde; yüzme havuzu, fitness ve wellness center, tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş ve bisiklet yolu gibi daha bir çok sosyal aktivite alanı bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo